Jaunu draudžu dibināšana

Jaunu draudžu dibināšana ir LBDS nozare, kuras mērķis ir popularizēt un īstenot vīziju par jaunu draudžu dibināšanas kustību Latvijā un informēt par tās attīstības gaitu. Jaunu draudžu dibināšanas vīzija ir nodibināt 100 kristocentriskas, misionālas un pavairoties spējīgas draudzes.

Darbības struktūra

Jaunu draudžu dibināšanas nozari vada LBDS bīskaps. Katru atsevišķu projektu vada īpaši izveidota komanda ar pieredzējušiem draudžu dibinātājiem no Latvijas un Eiropas.

Kāpēc draudžu dibināšana?

Draudžu dibināšana ir bibliska, efektīva, dod dzīvīgumu draudzēm un iesaista jaunus cilvēkus.

Kā iesaistīties?

Mēs lūdzam Dievu, lai Viņš aicinātu Tevi un Tavu draudzi iesaistīties šīs vīzijas īstenošanā. Mēs ceram, ka Tu un Tava draudze atsauksies izaicinājumam.

Kā dibināt jaunu draudzi?

Nav viena pareizā veida kā dibināt draudzi. Eiropā ir daudz jaunu draudžu dibināšanas modeļu. Dažas draudzes tiek dibinātas noteiktā ģeogrāfiskā apvidū, bet citas koncentrējas uz konkrētiem sabiedrības kultūras vai etniskajiem segmentiem.

Jaunu draudžu dibināšanas uzdevumi

Lai draudžu dibināšana būtu efektīva un kvalitatīva, mēs koncentrējamies uz sešiem svarīgiem uzdevumiem: aicinājuma apzināšana, apmācība, mentorings, kontaktu dibināšana, pētījumu veikšana un resursu nodrošināšana.

Draudzes dibināšanas kārtība un dokumenti

Kā jauna draudze tiek oficiāli reģistrēta? Dibināšanas kartība un dokumenti, kas nepieciešami, dibinot draudzi.

Kontakti

Kaspars ŠternsBīskaps, BPI direktors, EBF Evaņģelizācijas un Misijas komisijas vadītājs+371 26554780Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011, Latvija

Draudzes

Esošās draudzes Topošās draudzes Vajadzīgas draudzes

Saistītie jaunumi

Visi jaunumi →

Draudžu dibinātāju forums 2017

16.10.2017 / M4

No 15. līdz 16. septembrim Užavas “Ganībās” notika pirmais jaunu draudžu dibināšanas komandu forums, kurā piedalījās 11 komandas no Kurzemes, Vidzemes, Latgales un Rīgas.

Uzsākts jauns M4 apmācību cikls

26.10.2015 / M4

„Man (Jēzum) ir dota visa vara debesīs un virs zemes..", ņemot par pamatu šos Jēzus vārdus, tika uzrunāti un iedrošināti dalībnieki M4 komandu apmācībā, lai sagatavotu sevi un komandu jaunas draudzes veidošanā.