Uzsākts jauns M4 apmācību cikls

Ievietots: 26.10.2015 / M4

 Šis bija jau piektais M4 apmācību cikls, un tajā piedalījās septiņas komandas no dažādām Latvijas pilsētām – Rīga, Pastende, Liepāja, Kuldīga, Rudbārži, Olaine. Pirmā moduļa mērķis bija atgādināt vēlreiz par Dieva lielo sapni – celt Dieva valstību, kurā ir ļaudis, kas tic Dievam un pagodina Viņu ar savu dzīvi. Šodien Dievs savu sapni īsteno caur draudzi gan universāli, gan lokāli, tādēļ Viņš aicina dažādus cilvēkus, kas var pievienoties šim sapnim un celt Dieva valstību, Kristus draudzi. 

M4 apmācību laikā komandām bija iespēja vēlreiz izvērtēt sevi, vai tiešām ideja par jaunas draudzes veidošanu ir Dieva pamudināta. Komandām tika atgādināts, cik svarīga ir savstarpējā nodošanās šai misijai. Apmācību laikā komandām bija iespēja lūgt citam par citu un ieklausīties Dievā, lai kopīgi būvētu vīziju par to, kāda varētu izskatīties topošā draudze. Katra komanda izstrādāja redzējumu turpmākajiem pieciem gadiem un konkrētu rīcības plānu, ko īstenot nākamo sešu mēnešu laikā.  Daudzām komandām M4 ir kā inkubators, kur smelties jaunas idejas, nofokusēties un veidot attiecības ar brāļiem un māsām, kas piedalās līdzīgā kalpošanā. Par apmācību saturu parūpējas pieredzējuši draudžu dibinātāji no Latvijas: Kaspars Šterns, Aigars Mamis, Ilvars Ieviņš, Mārcis Dejus un Nauris Graudiņš.

Atskatoties uz šo M4, ir patiess prieks redzēt tik dažādus cilvēkus komandās: jaunieši, vecāka gadagājuma un arī ģimenes cilvēki. Dievs tiešām ir svētījis darbu caur draudžu dibināšanu, un rezultātus redzam jau šodien. Tā piemēram,

Pastendes komandu vada Aleksandrs, kurš pirms diviem gadiem kļuva par kristieti un tagad aktīvi kalpo Pastendē, stāstot saviem draugiem par Jēzu un mācekļojot viņus.

 Pastendes komandā nu jau ir divi brāļi, kuri caur šo kalpošanu ir atgriezušies. Mūsu lūgšana un cerība –, ka mēs dzirdēsim vēl un vēl šādus stāstus, kā Dievs caur draudzes dibināšanas kalpošanu atgriezis jaunus cilvēkus un aicinājis jaunus vadītājus. 

Nākamā M4 apmācība notiks no 19. līdz 20. martam. Ja arī tu esi lūdzis un domājis par jaunas draudzes veidošanu, M4 ir lieliska iespēja, lai sagatavotos kalpošanas sākuma posmam. M4 tev dos ne tikai jaunas idejas, bet palīdzēs izstrādāt vīziju, nospraust konkrētus mērķus un būt savstarpējā atbildībā citam pret citu. Sazinies ar mums, lai tuvāk iepazītos ar M4. 

Kaspars Šterns

Bīskapa vietnieks jaunu draudžu dibināšanas jautājumos

kaspars.sterns@lbds.lv

26554780

www.jaunasdraudzes.lv

← Citi raksti