Jaunu draudžu dibināšana

Jaunu draudžu dibināšanas uzdevumi


AICINĀJUMS: palīdzēt un mudināt mūsu draudzes locekļus noskaidrot vai viņi ir aicināti līdzdarboties draudžu dibināšanā, un piedāvāt resursus, kas potenciālajiem draudžu dibinātājiem palīdzēs noskaidrot savu aicinājumu.


APMĀCĪBA: organizēt draudžu dibināšanas apmācību "M4" visas valsts un reģiona līmenī, iesaistot pieredzējušus draudžu dibinātājus no Latvijas un Eiropas. "M4" ir divu gadu apmācību programma, kas palīdz draudžu dibināšanas komandām īstenot vīziju un realizēt nospraustos mērķus. Vairāk par M4 skatiet šeit.


MENTORINGS: nodrošināt draudžu dibinātājiem mentoringu, kas palīdzētu viņiem nobriest kā kristiešiem un kļūt par arvien efektīvākiem jaunu draudžu dibinātājiem un vadītājiem.


KONTAKTU DIBINĀŠANA: palīdzēt draudžu dibinātājiem veidot kontaktus un iesaistīties draudžu dibināšanas sadarbības tīklos vietējā un globālā mērogā. 


PĒTĪJUMU VEIKŠANA: palīdz draudžu dibinātājiem izprast vidi un kultūru, kurā viņi kalpo, kā arī noteikt vietas, kur nepieciešamas jaunas draudzes. 


RESURSI: kas nodrošina apmācību resursus (programmas, grāmatas, rakstus, mājas lapas, semināru "M4", draudžu dibināšanas konferences) un palīdz draudžu dibinātājam piesaistīt finansiālo atbalstu.
 

Kontakti

Kaspars ŠternsBīskaps, BPI direktors, EBF Evaņģelizācijas un Misijas komisijas vadītājs+371 26554780Lāčplēša iela 37, Rīga, LV-1011, Latvija