Ziemas BPI DRAFTS 2013

Ievietots: 21.01.2013 / BPI

Vīrieša ideāls ir stiprs raksturs, ass prāts un laipna sirds. Taču šajā pasaulē netrūkst vīriešu, kas mīl lietas uzsākt, tā arī nespējot tās novest līdz galam. Tas parādās gan attiecības, gan attieksmē pret darbu, mācībām, gan draudzē, gan attiecībās ar Dievu. Ir vajadzīgi vīri, kas ne tikai ar lielu entuziasmu mīl lietas uzsākt, bet spēj tās novest līdz galam – sasniegt nosprausto mērķi. Ir vajadzīgs raksturs, disciplīna, izturība.

Pāvils, noslēdzot savu kalpošanu, sacīja šādus vārdus savam māceklim Timotejam:

“Bet tu [Timotej] paliec skaidrā prātā visās lietās, paciet ļaunumu, dari evaņģēlista darbu, izpildi savu kalpošanu līdz galam. Jo es jau topu par ziedojumu, un manas atraisīšanas laiks ir pienācis. Labo cīņu es esmu izcīnījis, skrējienu esmu pabeidzis, ticību esmu turējis. Atliek man tikai saņemt taisnības vainagu, ko mans Kungs, taisnais tiesnesis, dos man viņā dienā, un ne tikvien man, bet arī visiem, kas ir iemīlējuši Viņa parādīšanos.” (2. Timotejam 4:5-8)

Mēs vēlamies redzēt, ka mūsu draudzēs ir vīri, kuri savā dzīves noslēgumā varētu teikt līdzīgus vārdus kā Pāvils. Draudzēs ir vajadzīgi vīri - maratonisti. Lai kļūtu par maratonistu, ir jāsāk jau jaunības gados, ir jāsāk tagad. Tu jau tagad esi skrējienā!

Tādēļ esi aicināts uz ziemas BPI DRAFTS 2013 nometni no 15. līdz 17. februārim, kurā tev būs iespēja izaicināt savu raksturu, uzzināt, kāds ekipējums ir nepieciešams, lai attiecībās ar Dievu, ikdienas dzīvē un kalpošanā vari būt mērķtiecīgs un ne tikai labi iesākt, bet arī labi pabeigt.

Tev būs iespēja dzirdēt LEKCIJAS, piedalīties dažādās FIZISKĀS AKTIVITĀTĒS, labi PAVADĪT LAIKU kopā ar jauniem vīriem no dažādām Latvijas pilsētām un draudzēm, kopīgi LŪGT un SLAVĒT Dievu.

Ziemas BPI DRAFTS 2013 ir paredzēts jauniešiem un jauniem vīriem vecumā no 14 līdz 21 gadam.

Dalības maksa: 30 LVL
Mēs apzināmies, ka ne visi var atļauties maksāt šādu cenu, tādēļ mēs, BPI vadība, darīsim visu, lai nauda nebūtu šķērslis jaunieša dalībai nometnē. Ņemot vērā, ka mūsu iespējas atbalstīt ir ierobežotas, mēs varēsim palīdzēt tiem, kas laicīgi pieteiksies, tādēļ aicinām, ka paši dalībnieki meklētu iespējas segt dalības maksu.

Ziemas BPI DRAFTS vieta: bāze “Satekas”, Vecumnieku pagasts

Tuvāka informācija: Kaspars Šterns, kaspars.sterns@lbds.lv, mob. 26554780

Reģistrēties varat ŠEIT

Dalībnieku skaits ierobežots!

← Citi raksti