Viljams Šulcs (1957-2023)

Ievietots: 17.07.2023 / LBDS ziņas

Mūžībā devās Viljams Šulcs (19.03.1957.-08.07.2023.), lai, kā viņš pats teicis, sāktu jaunu dzīvi pie sava Kunga.

“Neapstāsimies pie viduvējības! Mēs esam radīti pēc Dieva līdzības. Mēs esam radīti kaut kam lielam; radīti, lai atstātu iespaidu uz pasauli. /../ Noreibsim no aizrautības un ekselences! Mēs netikām radīti, lai tikai maksātu rēķinus un veģetētu uz dīvāna. Mēs esam radīti, lai mainītu pasauli! Lielisku izvēli mums piedāvā apustulis Pāvils, kad viņš teica: “Bet mana dzīvība man nekādā ziņā nav tik dārga, lai es atstātu nepabeigtu savu ceļu un uzdevumu, ko esmu dabūjis no Kunga Jēzus, apliecināt Dieva žēlastības evaņģēliju.” (Apustuļu d. 20:24) Mēs varētu katru dienu sākt ar lūgšanu: Kungs, ko tu gribi, lai es šodien daru? – un tad sekot Viņa klusajiem norādījumiem.”

Tā Viljams teicis, pirms pāris gadiem uzrunājot savu Rīgas Golgātas draudzi, kuras padomes priekšsēdētājs bija, un to viņš visas savas dzīves garumā arī pats izdzīvojis. Pārpildīti jauniešu dievkalpojumi Rīgas Mateja draudzē, žurnāla “Pakāpieni” numuri, kas ātri kļuva par bibliogrāfisku retumu, simtiem ģimeņu, kas saņēmušas palīdzību caur misiju “Pakāpieni”, sievietes, kas guvušas patvērumu, sagaidot bērniņa ienākšanu pasaulē, bērni, kas piedzimuši, jo nebija kļuvuši par abortu upuriem. Simtiem aizrautīgi tulkotu runu un svētrunu, un paša teiktas svētrunas un intervijas, kas turpina uzrunāt. Dažkārt neērti jautājumi, kas likuši domāt, un iedrošinājuma vārdi, kas joprojām dzīvi mainoši. Tik dažādi Dieva žēlastības evaņģēlijs tika apliecināts Viljama dzīvē!

Atvadīšanās no Viljama Šulca notika 15. jūlijā Rīgas Golgātas baznīcā un Ozoliņu kapos Tukuma tuvumā. Lielais pavadītāju skaits apliecināja, cik liela, mīlestības un žēlsirdības pilna bijusi Viljama sirds.

Pateicamies par Viljama Šulca kalpošanu LBDS Padomē un dažādās draudzēs. Mūsu līdzjūtība sievai Danai, bērniem Evai, Kimai, Alanam un BPI studentu izaugsmes vadītājam Tomasam Šulcam!

Foto – Viljams Šulcs, uzsākot mācības Baltijas Pastorālajā institūtā, apliecību par kura absolvēšanu saņēma šī gada maijā.

← Citi raksti