Velobrauciens "Dievnami Kurzemes piekrastē"

Ievietots: 06.08.2011 / LBDS ziņas

Pūres ev. lut. draudze un biedrība “Latvijas Velo informācijas centrs” jau trešo gadu pēc kārtas aicina domubiedrus aktīvi atpūsties, piedaloties daudzdienu velobraucienā – svētceļojumā “Dievnami Kurzemes piekrastē”, kas no 2011. gada 21. augusta līdz 28. augustam norisināsies Dienvidkurzemē.

Ikviens, neatkarīgi no savas konfesijas un velobraukšanas pieredzes, tiek aicināts doties pretī izaicinājumam un atklāt priekš sevis ko jaunu, izmantojot lielisko iespēju doties piedzīvojumā kopā ar domubiedriem un iepazīties ar daļu no daudzveidīgā Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma, ciemojoties skaistajos dievnamos, redzot daudzus kultūras pieminekļus, neaizmirstamus dabasskatus, jūru un, protams, atklājot velosipēda pievilcību.

Iepriekšējos gados svētceļojumā tika apceļoti dievnami Kurzemes austrumu un rietumu piekrastēs, savukārt šogad ceļosim ainaviskajā Liepājas apkārtnē. Velobrauciens sāksies 2011.gada 21. augustā ar rīta dievkalpojumu Liepājas Sv. Trīsvienības baznīcā, pēc tā uz nedēļu dosimies nesteidzīgā veloceļojumā cauri Jūrmalciemam, Rucavai, Priekulei un Aizputei, kura laikā ciemosimies vietējās draudzēs, kā arī aplūkosim skaistās Kurzemes baznīcas, pilsētas un gleznaino Kurzemes piekrasti. Nākamajā svētdienā 28.augustā atgriezīsimies Liepājā, kur noslēgsim braucienu ar dievkalpojumu Liepājas Baptistu Ciānas draudzē.

Piedalīties laipni lūgti visi interesenti. Pieteikties iespējams līdz 2011. gada 14. augustam rakstot uz e-pastu info@bicycle.lv.

Vairāk informācijas par svētceļojumu iespējams lasīt Latvijas Velo informācijas centra mājaslapā www.bicycle.lv.

← Citi raksti