Vasaras Bībeles skolas programma "Jūras dzelmē"

Ievietots: 08.05.2024 / Svētdienskolu apvienība

Vasarā ik pa laikam kāda baznīca vai skola atgādinās zemūdens pasauli, tur burbuļos dziesmas, skanēs “pludmales glābēju” stāsti par Glābēju, iespējams, nedaudz smaržos pēc zivīm, un pat vienkāršie siera kruasāni atgādinās jūras krabjus. Būs spēles, rokdarbi, eksperimenti. Notiks Vasaras Bībeles skola “Jūras dzelmē”!

VBS programmu "Jūras dzelmē" var iegādāties http://www.labaszinasvisiem.lv
VBS programmas drukas materiāli bērniem pieejami ej.uz/VBSmateriāli

Vasara Bībeles skolas materiālus pieteikušās lietot gan draudzes, kurās VBS jau daudzus gadus ir neatņemama daļa no vasaras plāniem, piemēram, Misijas draudze Ādažos un Dundagas draudze, kā arī tādas draudzes, kurās šogad VBS būs pirmo reizi vai pēc ilgāka pārtraukuma, piemēram, Rīgas Golgātas draudze. VBS notiks lielās draudzēs ar gadu laikā attīstītu bērnu kalpošanu, piemēram, Rīgas Mateja draudzē, un arī vēl tikai topošajā Daugavpils draudzē, nelielajā draudzē Užavā un daudzviet citur – kopumā pieteikušās jau apmēram 20 draudzes, un programmas materiāli aizceļojuši arī uz draudzēm ārpus LBDS. Ja vēl vēlaties pievienoties, tas ir iespējams! VBS “Jūras dzelmē” programma atrodama www.labaszinasvisiem.lv!

Programmas veidošanā iesaistījušies vairāk nekā 20 cilvēki – dažādu sadaļu autori, mūziķi, grafiskie mākslinieki. Katra lappuse, katra aprakstītā aktivitāte un instrukcija liecina par to, ka šis bijis īpašs mīlestības darbs. Un tāds tas būs arī katrā vietā, kur bērni tiks aicināti, lai kopā iepazītu Dieva mīlestību un piedzīvotu tās dziļumus.

Draudžu atsauksmes liecina, ka vecāku atsaucība bērnu dalībai Vasaras Bībeles skolās ir ļoti liela. Izsludinot pieteikšanos, vietas aizpildās neticami ātri.

Aicinām pievienoties aizlūgšanām par Vasaras Bībeles skolu norisi šīs vasaras laikā!
Lūgsim par
- bērniem, lai viņi iepazīst Dieva mīlestību un liek drošus un skaidrus ticības pamatus savai dzīvei;
- par ģimenēm, kuru bērni piedalīsies VBS, lai arī viņi caur šo kalpošanu piedzīvo Dieva mīlestības pieskārienus;
- par VBS vadītāju komandām, lai Dievs vada VBS sagatavošanu un norisi, lai visi var kalpot ar prieku;
- par drošību un apsardzību.

Cik dziļa ir Dieva mīlestība? Vai to maz var izmērīt? Bet vienu gan zinām droši – nekas mūs nevar no tās škirt!


Estere Roze
Svētdienskolu apvienības vadītāja

← Citi raksti