Vasara bērniem

Ievietots: 07.06.2021 / LBDS ziņas

Pēc gandrīz gada attālinātām mācībām skolā, bez klātienes tikšanās svētdienskolā – vasara ir klāt! Kas tajā ieplānots? Jau vairāk nekā divdesmit gadus mūsu draudzes organizējušies bērnu Vasaras Bībeles skolas (VBS). Pēdējos divus gadus ierobežojumi vairumā draudžu šo iespēju apgrūtina. Kā šo problēmu pārvērst iespējā? Lūk, viena no iespējām!

VBS var pārtapt par PBS – Pagalma Bībeles skolu! Tā ir iespēja iziet ārpus baznīcas sienām, organizējot pasākumus baznīcas sētā vai kādas ģimenes mājās. Tā ir iespēja satikties atļautajam cilvēku skaitam vairākas reizes visas vasaras garumā, uzaicināt ne vien ilgi nesatiktos draugus no svētdienskolas, bet arī kaimiņos dzīvojošos. Tā ir iespēja ģimenēm būt iesaistītām kalpošanā, dodot iespēju arī bērniem būt ne vien saņēmējiem, bet arī devējiem.

Lai palīdzētu un dotu ierosmes šādu pasākumu organizēšanā, LBDS Svētdienskolu apvienība izstrādā piecus Dārza svētku scenārijus. Katras programmas tēmas pamatā ir kāda no cilvēku maņām, kas palīdz iepazīt pasauli un tās Radītāju. Piemēram, “Acīgie izlūki”, izpildot 6 izlūku misijas, atklās, ka Dievs, skatoties uz to, ko radījis, atzina, ka tas viss ir ļoti labs. Bet “Gardēžu virtuvē”, apbrīnojot garšu bagātību un dažādību, dalībnieki ne vien paši gatavos ēdienu, bet arī uzzinās par dažādiem veidiem, kā pateikties Dievam par to.

Katra programma piedāvā viena pasākuma scenāriju apmēram 2-3 stundām. To sagatavošana un norise neprasa lielu finansiālu ieguldījumu. Programmas var viegli adaptēt, papildināt.
Programmu scenāriji atrodami šeit.
Vairāk informācijas par Dārza svētku programmām pieejama, sazinoties ar Svētdienskolu apvienību - sa@lbds.lv.

Lai bērnu prieks par satikšanos, kopā piedzīvoto un Dievu, kas mūs radījis ar spēju redzēt, dzirdēt, sagaršot, sasmaržot un sataustīt, piepilda jūsu sētas, pagalmus un dārzus!

 

← Citi raksti