Uzcelsim baznīcu kopā

Ievietots: 11.05.2017 / LBDS ziņas

Mēs, Līgatnes draudze, kopā sanākam kopš 1994. gada. Šobrīd mūsu pulcēšanās vieta ir “Briņķos” Līgatnē, darbnīcu ēkā, nostatus no pilsētas, kur esam mācījušies sadzīvot ar ēkas kaimiņiem un darbnīcām. Esam ļoti pateicīgi Dievam, ka Viņš mums ir ļāvis 23 gadus sanākt kopā, kopt sadraudzību, rūpēties par draudzes locekļu garīgo izaugsmi dievkalpojumos, svētdienskolā, lūgšanu vakaros un Bībeles stundās, kā arī sludināt Evanģēlija mīlestības vēsti apkārtējiem cilvēkiem,

Dievs mūs ir svētījis un esam iegādājušies paši savu sen izsapņoto draudzes namu. Tas atrodas tuvāk Augšlīgatnes centram un ļaus mums būt vēl pamanāmākiem, kā arī pieejamākiem Līgatnes iedzīvotājiem.

Lai mēs šajā ēkā varētu pulcēties, ir jāiegulda vēl daudz finansiālu līdzekļu un darba. Pašlaik notiek renovācijas projekta saskaņošana, kas izmaksās EUR 1000, un pamata grīdas ieliešana, kas izmaksās EUR 3000. Bet mēs, skaitliski nelielā Līgatnes draudze, esam apņēmības un darba spara pilni celt jauno draudzes namu!

Aicinām Jūs atbalstīt mūs ar lūgšanām, finansēm vai jebkāda cita veida palīdzību Līgatnes draudzes nama renovācijai.                                                                  

Draudzes rekvizīti:

“Briņķi”, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads, LV4108
Reģistrācijas Nr.: 90000285964
Mērķziedojumiem draudzes ēkas renovācijai:
Konta Nr. LV57HABA0551042248117

Ja rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Līgatnes draudzes priekšnieku Jāni Langenfeldu (mob. 26497759, e-pasts: janis.langenfelds@gmail.com).

← Citi raksti