The Global Leadership Summit Rīgā šogad pulcēja vairāk kā 700 vadītājus

Ievietots: 05.12.2013 / LBDS ziņas

22. un 23. novembrī Rīgā norisinājās The Global Leadership Summit (GLS) konference, kas vairāk nekā 700 visdažādāko jomu vadītājiem piedāvāja unikālu iespēju mācīties no pasaules izcilākajiem līderiem.

GLS videokonference vienkopus pulcēja pārstāvjus no Latvijas draudzēm, uzņēmumiem, valsts un nevalstiskajām organizācijām, kurus konferences divu dienu programmā iekļautās lekcijas izaicināja, iedvesmoja un motivēja kļūt par labākiem vadītājiem.

GLS lektori ir dažādu jomu augsta līmeņa vadības speciālisti un bestselleru autori, kuri savu darbību balsta uz kristietības principiem. Šī gada videokonferencē Rīgā dalībniekus uzrunāja Kolins Pauelss (Colin Powell), Patriks Lencioni (Patrick Lencioni), Brenē Brauna (Brene Brown), Bils Haibelss (Bill Hybels), Vīdžejs Govindaradžans (Vijay Govindarajan), Oskars Muriu (Oscar Muriu), Henrijs Klauds (Henry Cloud) un Džozefs Grenijs (Joseph Grenny).

Latvija ir viena no 90 valstīm pasaulē, kurā notiek GLS konferences, kas kopumā šogad iedvesmojušas un apmācījušas ap 170 000 vietējo vadītāju. GLS ir starptautiska kustība, kas darbojas kopš 1995. gada un to organizē Villovkrīkas asociācija (Willow Creek Association), kuras misija ir palīdzēt vietējām draudzēm un baznīcām kļūt efektīvākām un palielināt bibliska pasaules uzskata ietekmi sabiedrībā.

Jau tagad iespējams pieteikties uz nākamā gada GLS konferenci, kas notiks Rīgā 2014. gada 7. un 8. novembrī. Reģistrēties iespējams mājaslapā www.glslatvija.lv, vai rakstot uz glslatvija@gmail.com. Vairāk par GLS konferenci: www.glslatvija.lv,  konferences aktualitātēm iespējams sekot arī sociālajos tīklos: facebook.com/glslatvija un twitter.com/glslatvija

Savukārt 13. - 14. februārī Rīgā notiks Villovkrīkas asociācijas rīkotā Baltijas Draudžu konference, kurā klātienē piedalīsies lektori Bils Haibelss, Nensija Bīča, Džons Bērks, Dītrihs Šindlers un Pēteris Sproģis. Šī divu dienu konference būs iespēja mācīties no novatoriskiem praktiķiem un domātājiem, kuriem ir izdevies izveidot draudzes kā autentiskas Kristus sekotāju kopienas, kuras rada pārmaiņas apkārtējā sabiedrībā. Konferences muzikālo noformējumu nodrošinās Stokholmas Hillsong draudzes pielūgsmes grupa. Vairāk informācijas: www.balticchurchconference.com

Tuvāka informācija: 
Nora Rautmane, 
GLS Latvija 
tālr. 27702028 
e-pasts: glslatvija@gmail.com 
www.glslatvija.lv

← Citi raksti