Šonedēļ Rīgā norisināsies konference vadītājiem “Global Leadership Summit”

Ievietots: 21.11.2012 / LBDS ziņas

23. un 24. novembrī Rīgā notiks jau otrā Global Leadership Summit (GLS) konference Latvijā, kas visdažādāko jomu vadītājiem piedāvā unikālu iespēju mācīties no pasaules izcilākajiem līderiem. Latvija ir viena no 85 valstīm pasaulē, kurās šogad notiek GLS konferences, kopumā iedvesmojot un apmācot ap 450 000 vietējo vadītāju.

Global Leadership Summit (GLS) ir starptautiska kustība, kas apvieno pasaules līmeņa vadības speciālistus, lai apmācītu katru, kas apzinās sevi kā vadītāju – uzņēmumā vai nevalstiskā organizācijā, draudzē vai interešu grupā. GLS vadītāju videokonferences ik gadu notiek vairāk nekā 70 pasaules valstīs. Par GLS kvalitāti liecina aizvien pieaugošais konferenču dalībnieku skaits – 2012. gadā GLS konferences ar videotranslāciju un videosemināru palīdzību apmeklēs 450 000 vadītāju vairāk kā 285 pilsētās pasaulē.

Konferencei Rīgā šobrīd pieteikušies jau vairāk kā 600 dalībnieku no visas Latvijas. Tomēr arī papildus interesenti vēl var pieteikt savu dalību konferencē, reģistrējoties mājaslapā www.glslatvija.lv, rakstot uz GLSLatvija@gmail.com vai arī zvanot pa tālruņiem 67284452 vai 29368831.

GLS lektori ir dažādu jomu augsta līmeņa vadības speciālisti un bestselleru autori, kas savu darbību balsta uz kristietības principiem. Šī gada videokonferencē Rīgā dalībniekus uzrunās Džefrijs Keneda (Geoffrey Canada), Patriks Lencioni (Patrick Lencioni), Kregs Grešels (Craig Groeschel), Džons Ortbergs (John Ortberg), Džims Kolinss (Jim Collins), Prānita Timotija (Pranitha Timothy), Džons Diksons (John Dickson).

GLS konferencēs aicinātie speciālisti pieder pie dažādām kultūrām, etniskajām grupām, valodām, kristīgajām konfesijām un profesijām. Tomēr viņus vieno viens mērķis – maksimāli palielināt savu vadīšanas kvalitāti sev uzticētajā jomā.

GLS kustība aizsākusies 1995. gadā Villovkrīkas (Willow Creek) draudzē ASV, kas šobrīd ir trešā lielākā draudze Amerikas Savienotajās Valstīs, ik nedēļu uz dievkalpojumiem pulcējot 24 000 cilvēku. GLS konferences vairāk kā 80 valstīs organizē Villovkrīkas asociācija (Willow Creek Association), kuras misija ir palīdzēt vietējām draudzēm un baznīcām kļūt efektīvākām un palielināt bibliska pasaules uzskata ietekmi sabiedrībā.

Global Leadership Summit mērķis ir kristīgi domājošu vadītāju izaugsme visā pasaulē, organizējot apmācības un sniedzot izcilāko līderu pieredzi gan no kristīgās vides, gan biznesa pasaules. Konference Global Leadership Summit izaicina, iedvesmo un piedāvā jaunu redzējumu, aicinot katru tās dalībnieku uzņemties vadību un atbildību savas profesionālās darbības jomā.

GLS norisināsies 23. – 24. novembrī Rīgā, Ūnijas ielā 99. Vairāk par konferenci: www.glslatvija.lv, konferences aktualitātēm iespējams sekot arī sociālajos tīklos: facebook.com/glslatvija un twitter.com/GLSLatvija

Tuvāka informācija: 
Nora Rautmane 
GLS Latvija 
27702028, GLSLatvija@gmail.com 
www.glslatvija.lv

← Citi raksti