Seminārs "Vīru mobilizēšana draudzē"

Ievietots: 03.02.2011 / BPI

Aicinām Jūs piedalīties seminārā "Vīru mobilizēšana draudzē", kas no 7. līdz 10. februārim tiek rīkots Baltijas Pastorālajā institūtā.

Semināru vadīs doktors Herbs Rīss (Herb Reese), kurš jau 40 gadus kalpo kā mācītājs un kristīgu organizāciju vadītājs. Herbs piedzima Losandželosā un 17 gadu vecumā palīdzēja nākt pie Kristus Čārlzam Kellijam (Bridge Builders International/ Partneri vadītājam Latvijā). Mācītāja kalpošanas gados Herbs pamanīja, ka vīrieši ir maz iesaistīti draudzes dzīvē, un saprata, ka vairums vīriešu uzskata, ka baznīcai nav nekā nozīmīga, vērtīga, ko viņiem piedāvāt. Šo novērojumu rezultātā tapa vīru kalpošanas modelis, kas iedrošina, sagatavo un mobilizē vīriešus praktiskai kalpošanai tiem draudzes locekļiem, kuriem tas nepieciešams visvairāk – atraitnēm/ atraitņiem, senioriem, vientuļām mātēm/ tēviem un citiem.

Herb ReeseHerbs bija pārsteigts par to, cik ļoti vīri vēlējās izmantot savu prātu un fizisko enerģiju, lai palīdzētu citiem, un tas lielā mērā izmainīja draudzi. Šis modelis ir arī devis draudzes locekļiem iespējas kalpot neticīgajiem un daudziem nākt pie ticības Kristum. Herbs atstāja mācītāja darbu, lai izveidotu kalpošanu "New Commandment Men's Ministries". Pēdējos desmit gados šo vīru kalpošanas modeli ir iepazinušas vairāk nekā 400 draudzes ASV, caur to sniegta palīdzība desmitiem tūkstošiem cilvēku, kā arī radušās neskaitāmas iespējas liecināt sabiedrībai par Jēzu Kristu.

Seminārā tiks definētas trīs veida aktuālas vajadzības draudzē un noskaidrots, kā palīdzēt šajās vajadzībās Kristus mīlestībā, izmantojot vīru komandas. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar efektīvu un pārbaudītu vīru komandu kalpošanas modeli, ko veiksmīgi izmanto vairāk nekā 400 draudzes dažādās pasaules vietās. Modelis palīdzēs virzīties pretī tam, lai jūs varētu teikt: "Mūsu vidū nav cilvēka, kuram nebūtu palīdzēts viņa vajadzībās." Kursā tiks uzsvērta bibliskas un praktiskas labo darbu teoloģijas izveide.

Īpašs izaicinājums
Tā kā vīru kalpošanas jautājums ir ļoti aktuāls Latvijā, Baltijas Pastorālā institūta vadība ir nolēmusi šo semināru bez maksas piedāvāt interesentiem – draudžu mācītājiem un kristīgo organizāciju un kalpošanu vadītājiem. Mēs ceram, ka tā būs iespēja nevien izvērtēt to, kā mēs kalpojam vīriem un iesaistām viņus un sagatavojam kalpošanai, bet arī gūt praktiskas idejas, kā palīdzēt vecākajai paaudzei, vientuļajām mātēm/ tēviem un citām grupām patiesi bibliskā veidā.

Laiks un vieta
7. februārī no plkst. 10-17 (svētbrīdis plkst. 10-11, vada Čārlzs Kellijs)
8., 9. un 10. februāris no plkst. 9-15:30 (svētbrīdis plkst. 9-9:30)
Pieteikšanās

Lūdzu, apstipriniet savu dalību seminārā, zvanot BPI Programmu asistentei Norai Rautmanei, mob. 20366822.

← Citi raksti