Seminārs vīriem 25. oktobrī

Ievietots: 06.10.2014 / LBDS ziņas

Tādēļ Latvijas Bībeles Centrs (LBC) un portāls viriem.lv sadarbībā ar organizācijuChristian Vision for Men (CVM – tulk. Kristīga vīzija vīriem) no Anglijas aicina vīrus uz semināru “Izsludināti meklēšanā... vīri”.

Seminārs notiks 25.oktobrī no plkst. 8:30 līdz 17:00, Rīgā, Mārupes ielā 16, kā arī ar video konferences starpniecību dzīvajā translācijā Talsos, Kārļa Mīlenbaha ielā 30 (Talsu vakarskolā) un Daugavpilī, Ventspils ielā 70 (Pestīšanas armijas telpās). Dalības maksa Rīgā 5 eiro, Talsos un Daugavpilī 3 eiro. Reģistrācija līdz 17. oktobrim aizpildot elektronisko pieteikuma formu: http://ej.uz/meklesana-viri vai pa tālr. 27014222.

Anglijā 25-34 gadus veci vīrieši komfortablāk jūtas sieviešu apakšveļas veikalā, nekā baznīcā. Tas liecina, ka draudzes aktivitātes vīriešiem ir nesaprotamas un mulsinošas. Seminārā mēs aplūkosim tādas tēmas kā:
• Draudzes kultūra un vīrieša vajadzības;
• Dažādi vīru grupu formāti (Anglijas pieredze un piemēri no citām valstīm);
• Individuālais (1:1) darbs ar vīriem.

Seminārs būs interaktīvs, sniedzot iespēju dalībniekiem pārrunāt dzirdēto, lai to varētu adaptēt un pielietot savā situācijā. Būs īpašs laiks lūgšanai, arī jautrībai un sacensībai.

Semināra lektori būs Sunīls Šivdasani un Sems Lomas no Anglijas.

Sunīls Šivdasani ir uzaudzis Londonā indiešu ģimenē, studējis inženieriju Sauthemptonas universitātē. Sunīls ir strādājis dažādās jomās – kā finanšu konsultants loģistikas sektorā, IT un publiskajā sektorā, kā arī dažādu reliģiju sektorā, palīdzot saprast aziātu kultūru un darbojoties ar lokālo Dienvidāzijas komūnu. Viņš arī ir piedalījies vairāku publikāciju tapšanā. Sunīls ir precējies ar Sūzanu un viņiem ir dēls – Amirs. CVM viņš darbojas kā kalpošanas speciālists, pārraugot kalpošanu aziātiem kā arī CVM starptautiskais koordinators.

Sems Lomas ir uzaudzis Česterfildā, Anglijā, kristīgā ģimenē ar kristīgiem standartiem, taču līdz 17gadu vecumam dzīvojis dubultu standartu dzīvi – svētdienas baznīcas dzīvi un koledžas dzīvi. Tajā vecumā viņš izdarīja apņemšanos un izvēli sekot Kristum. Pēc koledžas beigšanas viņš pievienojās Christian Vision for Men kolektīvam un šobrīd strādā tur, paralēli studējot teoloģiju. Jau no agra vecuma viņu ir aizrāvis sports – viņš ir spēlējis valsts tenisa un kriketa izlasēs. Tāpat viņu ļoti aizrauj futbols. Viņš arī spēlē bungas un labprāt pavada laiku ar saviem draugiem.

Ja jums rūp tas, kā aizsniegt vīrus un kalpot vīriem, tad šis seminārs ir domāts jums!

Seminars-viriem-102014

← Citi raksti