Reģionālā tikšanās Rīgā 2016

Ievietots: 17.03.2016 / LBDS ziņas

Bieži vien pirms došanās uz kādu pasākumu mēs paši sevī radām dažādas ilūzijas par to, kā konkrētajā vietā varētu būt, ko mēs tur darītu un tamlīdzīgi. Šādu priekšstatu veidošana nereti mūs noved pie vilšanās sajūtas. Tieši šī iemesla dēļ uz Reģionālo tikšanos Rīgā es devos ar atvērtu sirdi un bez iepriekš izveidotām ilūzijām.


Tikšanās kopumā bija vērtīga, tā sastāvēja no dažādām daļām, kuru laikā varēja padomāt gan par draudzi, gan sevi personīgi. Manuprāt, ļoti liela nozīme ir dažādībai, kas palīdz draudzes locekļiem tikšanās laikā neiemigt, bet aktīvi līdzdarboties, domājot, analizējot un apspriežoties.
Tikšanās laikā visiem dalībniekiem bija iespēja doties uz nozaru tikšanās darbnīcām, kur varēja satikt katras nozares pārstāvi un uzzināt, kāda ir situācija katrā draudzē. Es devos uz jaunieši vadītāju tikšanos. Bija interesanti dzirdēt, kā šajā sfērā sokas citām draudzēm. Šajā darbnīcā varēja smelties dažādas idejas par to, kā efektīvi piesaistīt jauniešus un kur jauniešu vadītāji paši var smelties pieredzi un iespaidus. Arī darbnīcas vadītājs Kārlis Kārkliņš dalījās savā pieredzē, iespaidos un idejās, kā palīdzēt grūtībās nonākušajām draudzēm.

Katra pieredze ir vērtīga, tu nekad nevari zināt, kas tev dzīvē noderēs. Tas ir iemesls, lai aizstātu sestdienas rīta gulēšanas maratonu ar svētīgu laiku kopā ne tikai ar savas draudzes pārstāvjiem, bet arī ar citiem brāļiem un māsām Kristū.

Santa Kraukle
"Hebrona" (Jaundibināmā draudze)

 

 

 

 

← Citi raksti