Pasaules baptistu sieviešu LŪGŠANU DIENA 2016

Ievietots: 05.10.2016 / Sieviešu kalpošana

CELIES UN SPĪDI SABIEDRĪBĀ

Katru gadu Pasaules Baptistu sieviešu departaments aicina svinēt Lūgšanu dienu novembra mēneša pirmajā pirmdienā.

Sievietes visā pasaulē tiek aicinātas organizēt Lūgšanu Dienas pasākumus, kuros aizlūgt par mūsu māsām dažādos kontinentos. Ja nav iespējams tieši tajā dienā, aicinām Latvijā Lūgšanu dienu svinēt jums piemērotā laikā!

Lūgšanu diena ir brīnišķīgs piemērs baptistu sieviešu vienotībai visā pasaulē. Katras Lūgšanu dienas svarīgākie elementi ir lūgšana un došana. Lūgšanā mēs savienojamies ar Dievu un saņemam cerību, vadību, drošību un mieru. Vienojoties ar savām baptistu māsām pasaulē, mēs atbalstām un stiprinām cita citu ar lūgšanām. Lūgšanu dienas ziedojumiem ir ārkārtīgi liela nozīme. Ziedojuma mērķis ir nodrošināt eksistenci ekstremālos apstākļos nonākušām sievietēm un bērniem, kā arī dot iespējas iegūt izglītību un prasmes, kas varētu viņus nodrošināt ar iztikas līdzekļiem.

Šeit jūs atradīsiet Lūgšanu dienai ieteikto Programmu,- Bībeles studijas, liecības, projektus un katra kontinenta aizlūgšanu vajadzības.

Savu ziedojumu variet pārskaitīt uz SKA kontu ar norādi Lūgšanu dienai 2016. Tālāk šie līdzekļi tiks nodoti Eiropas Baptistu Sieviešu apvienībai.

Aicinu un iedrošinu draudzes Latvijā pulcēties savā draudzē, vai kopā ar apkārtējām draudzēm svinēt Lūgšanu dienu!

26. NOVEMBRĪ Sieviešu kalpošanas apvienība organizē LŪGŠANU dienu RĪGĀ

LBDS Sieviešu kalpošanas vadītāja

Līvija Godiņa

 

← Citi raksti