Notiks plaša atmodas manifestācija Doma laukumā „Par tautas dzīvību!”

Ievietots: 14.01.2013 / LBDS ziņas

Vairākas sabiedriskās organizācijas („Asociācija Ģimene”, Jāņa Čakstes demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrība u.c.) barikāžu aizstāvju atceres dienā 20. janvārī aicina vectētiņus un vecmāmiņas, represētos un karā izdzīvojušos, topošos un esošos vecākus, jauniešus, studējošos un strādājošos, pedagogus un mediķus, mācītājus un draudžu locekļus, inteliģenci un kultūras darbiniekus – visu tautību cilvēkus, kuri mīl Latviju un ir tās patrioti, piedalīties manifestācijā Doma laukumā, lai par jaunu iedegtu mūsu sirdīs cerību tautas atjaunotnei un vienojošam spēkam.

Ir laiks visu konfesiju kristiešiem un draudžu vadītājiem aktīvi iestāties ar lūgšanām par mūsu zemes garīgo atmodu un vienotību, lai nosargātu demokrātijas pamatvērtības, dabīgu ģimeni, vārda un ticības brīvību. Būsim kopā Doma laukumā barikāžu aizstāvju atceres dienā – 20.janvārī no plkst 15.00 līdz 16.30, kur pulcēsimies manifestācijā ”Par tautas dzīvību”. Sapulcē uzrunas teiks arī lielāko konfesiju vadītāji un pārstāvji.

Aizlūgsim savās draudzēs un lūgšanu grupās par šo pasākumu, lai tas notiek Dievam par godu un mūsu tautai, valstij un zemei – par svētību.

← Citi raksti