Nometne sievietēm "Svētā Gara auglis"

Ievietots: 29.08.2011 / Sieviešu kalpošana

Šis ir jau trešais gads, kad savu laiku vasarā plānoju tā, lai varētu doties uz Māsu apvienības organizēto nometni. Arī šogad nometnei mājas vieta tika rasta Bulduru dārzkopības skolā. Nevienu sievieti vienaldzīgu neatstāja skaisti izplānotais puķu dārzs, kā arī pārējie apstādījumi skolas teritorijā.

Kas tad mani tik īpaši piesaista šajās nometnēs? Pirmkārt, šī brīnišķīga iespēja izrauties no nebeidzamajiem mājas un dārza darbiem, ēst gatavošanas un tā tālāk. Nometnē tik vien tās rūpes kā sekot līdzi pulkstenim, lai nenokavētu kārtējo ēdienreizi, lekciju, nodarbību vai dievkalpojumu.

► Foto galerija

Mani ļoti iepriecināja, ka šogad visi nometnes dalībnieki tika sadalīti mazajās grupās, kurās, kopā sanākot, varējām lūgt un diskutēt par īpašām tēmām. Nometnes moto bija “Svētā Gara auglis”, un līdz ar to diskusijas izvērtās ļoti interesantas. Es domāju, ka visām māsām izdevās sadzirdēt kaut ko jaunu vai arī kādu piemirstu patiesību.

Dievkalpojumos, kuri bija trīs, varējām klausīties plašu muzikālo sniegumu no Ventspils draudzes kora, kā arī Jelgavas draudzes jauniešiem. Dievkalpojumos sludināja P. Eisāns, J. Sudmalis, Ģ. Ašnevics, kā arī runāja K. Zonne un E. Bērziņa, bet lekciju par Svētā Gara augli bija sagatavojis mācītājs I. Hiršs.

Nezinu, kā to bija iecerējuši nometnes organizatori, bet izrādījās, ka tieši radošajās darbnīcās tika pārbaudīta mūsu pacietība, miers un lēnprātība! Jā, ne visām tas izdevās!

Domāju, ka ikviens nometnes dalībnieks sajuta īpašu Dieva pieskārienu, kad Elainas Bērziņas aicināti, nācām Dieva priekšā, lūdzot par saviem grēkiem un problēmām, par tiem, kas Jēzu vēl nav sastapuši mūsu ģimenēs – vīriem, bērniem, māsām, vecākiem.

Svētdienas rīts, kā vienmēr, atnāca ar īpašu noskaņu, jo tik tuvu ir atkal šķiršanās ... Pirms tam vēl lūgšanu stacijas, Svētais Vakarēdiens un tad, garīgi atjaunotas, varam atkal doties savās ikdienas gaitās.

Alda Anškena,
Ventspils baptistu draudze

← Citi raksti