Abonē "Baptistu Vēstnesi"!

Ievietots: 23.01.2019 / LBDS ziņas

Februārī draudzes un individuālie abonētāji saņems šī gada pirmo "Baptistu Vēstnesi" - biezāku nekā iepriekš, ar intervijām, notikumu aprakstiem, pārdomu rakstiem, aizlūgšanu kalendāru, informāciju par gaidāmajiem notikumiem draudzēs un LBDS nozarēs.

"Baptistu Vēstnesis" ir viena no iespējām, kā īstenot to, uz ko esam aicināti Bībeles vēstulēs - stiprināt citam citu, rosināt uz mīlestību un labiem darbiem, aizlūgt citam par citu! Izmantosim to!

A B O N Ē Š A N A

Ja neesat paspējuši vēl abonēt "Baptistu Vēstnesi" 2019. gadam, lūgums to izdarīt līdz janvāra beigām! Abonēšanas cena 10 eur par abonementu draudzei un 12 eur privātpersonai.

Lai atvieglotu abonēšanas procesu, abonēšana notiek elektroniskā anketā - www.ej.uz/BaptistuVestnesis2019 . Ja Jums ir grūtības vai neskaidrības sakarā ar anketas aizpildīšanu, lūdzu, zvaniet 20390979, mēs esam gatavi palīdzēt jums to izdarīt!

Lūdzu, atgādiniet draudzē par iespēju abonēt arī privātpersonām. Tas īpaši varētu būt piemēroti tiem, kas dažādu apstākļu dēļ draudzē nevar būt regulāri, tātad nevar arī saņemt izdevumu draudzē.

Paldies, ka varam būt kopā - striprinot, aizlūdzot, darbos, kalpošanā parādod Kristus mīlestību mūsu vidū!
Lai mūsu kopīgi veidotais izdevums ir liecība arī tiem, kam Dieva iepazīšanas ceļš vēl priekšā.

Uz satikšanos "Baptistu Vēstneša" lappusēs!

"Baptistu Vēstneša" redakcija

← Citi raksti