Muzikālo vadītāju skolā noticis piektais izlaidums

Ievietots: 12.06.2012 / Muzikālā kalpošana

Svētdien, 3.jūnijā, Bauskas kultūras centrā sanākušajiem klausītājiem ar koncertu "Veros augšup" uzstājās Baltijas Pastorālā institūta Muzikālo vadītāju skolas studenti, kuriem tas vienlaikus bija mācību gada noslēguma eksāmens, savukārt Muzikālo vadītāju skolai – jau piektais izlaidums.

Caur personīgām liecībām, kas papildinātas ar atbilstošām dziesmām, koncerts mudināja raudzīties uz visa iesākumu – Dievu, kurš sūta Savu Dēlu, lai dāvinātu mums glābšanu, mīlestību un mieru. Par labi pārdomātu, labskanīgu un uzrunājošu notikušo koncertu atzina gan klausītāji, gan arī paši studenti un viņu pasniedzēji.

Šis mācību gads Muzikālo vadītāju skolai bija īpašs arī ar to, ka savu pirmo izlaidumu svinēja bērnu muzikālā apmācība „Nošu kāpnes”. Šajā apmācībā savus pirmos soļus mūzikā (ritmikā, solfedžo, dziedāšanā) sper bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Jau šobrīd ir iespēja pieteikties mācībām BPI Muzikālo vadītāju skolā nākamajā mācību gadā. Iestājpārbaudījumi notiks 7. jūlijā Mateja baznīcā, Rīgā, Matīsa ielā 50b. Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 5. jūlijam pa e-pastu rudite.t@inbox.lv vai maris@matejs.lv

Savukārt par uzņemšanu bērnu muzikālajā apmācībā „Nošu kāpnes” iespējams interesēties, rakstot uz e-pastu kristine.rubene@gmail.com

← Citi raksti