Muzikālo vadītāju skola aicina

Ievietots: 27.05.2011 / Muzikālā kalpošana

Baltijas Pastorālā institūta Muzikālo vadītāju skola sagatvo kora diriģentus, pielūgsmes vadītājus, mūziķus un dziedātājus, lai tie veiksmīgāk varētu kalpot draudzēs. Mērķtiecīgi pilnveidojot un paplašinot apmācības programmas, skola darbojas jau četrus gadus un šajā laikā to ir absolvējuši ap 50 audzēkņi.

Šajā macību gadā Muzikālo vadītāju skolā mācās 16 studenti no dažādām Latvijas draudzēm – Ventspils, Jelgavas, Rīgas, Madonas, Dundagas, Limabžiem. Katru gadu kāds no eksāmenu koncertiem notiek kāda studenta draudzē. Šī gada eksāmena/izlaidumakoncerts "Mīlestības pieskāriens" notiks Limbažos 5. jūnijā 16:00, Limbažu novada pašvaldības ēkā, Rīgas ielā 16. Šajā koncertā ikvienam būs iespēja palūkoties un pārdomāt, kāds ir Dievs, kas ir cilvēks, un kas notiek, kad šie divi sastopas Mīlestības pieskārienā.

Jau šobrīd ir iespēja arī pieteikties uzsākt studijas BPI Muzikālo vadītāju skolā nākamajā mācību gadā. Iestājeksāmeni notiks 10. jūnijāRīgā, Mateja baznīcā Matīsa ielā 50b. Sīkāka informācija un pieteikšanās līdz 8. jūnijam pa e-pastu rudite.t@inbox.lv

MVS-pieteiksanas

MilestibasPieskariens

← Citi raksti