Muzikālās Kalpošanas apvienības kongress 18. un 19. oktobrī

Ievietots: 16.09.2013 / Muzikālā kalpošana

Sveicināti, brāļi un māsas, kam ticības dziesma sirdī skan! MKA Padome aicina draudžu muzikālo kolektīvu pārstāvjus - tas ir delegātus un viesus uz kārtējo Muzikālās Kalpošanas apvienības kongresu 18. un 19. oktobrī.

Kongresa otrās dienas izskaņa iecerēta ievērojamā latviešu baptistu garīgās mūzikas komponista Kārļa Līdaka dailŗades noskaņā sakarā ar viņa 120. dzimšanas dienu. Tādēļ esat ir ielūgti un gaidīti dziedāt koncertā ar K. Līdaka dziesmu atskaņojumu kongresa noslēgumā 16.00 Savienības namā.

Bet kongresa ieskaņā jeb priekšvakarā piektdien, 18. oktobrī 19.00 Mateja baznīcā interesants darbīgs kopmēģinājums meistarklases formātā. Ar kori, ko veidosim mēs - diriģenti un dziedātāji (visi, kurus interesē darbs ar kori un darbošanās korī) strādās kāds zinošs un pieredzējis Latvijas kordiriģents.

Kongresa norise sestdien, 19. oktobrī Savienības namā Lāčplēša ielā 37:

no 9.00 - reģistrācija 
10.00 - kongresa sākums 
12.00 - pusdienas 
13.00 - koncerta mēģinājums 
16.00 - koncerts pēc 
18.00 - atceļā uz mājām

Lai mūsu kopīgais pasākums būtu vēl sirsnīgāks un atmiņā paliekošāks, lūdzam atsūtīt savas draudzes muzikālo kolektīvu foto (vēlams, no kāda šī gada pasākuma) ar īsu redzamā aprakstu jpg formātā.

Tāpat lūgums visām draudzēm, kas kādu iemeslu dēļ vēl nav paspējušas to izdarīt, veikt ikgadējās iemaksas MKA par saviem muzikālajiem kolektīviem.

Foto un pieteikumus sūtīt uz e-pastu inga.titova@gmail.com vai maris@matejs.lv

Ja rodas kādi jautājumi, rakstiet uz kādu no minētajiem e-pastiem vai zvaniet Ingai Titovai, mob.tālr. 29103909.

Lūgums pieteikt dalībniekus MKA kongresam līdz 2013. gada 9. oktobri.

Svētības vēlot, 
Māris Dravnieks, 
MKA vadītājs

← Citi raksti