Mīlestības pieskāriens

Ievietots: 08.06.2011 / Muzikālā kalpošana

Svētdien, 5. jūnijā Limbažu novada pašvaldības ēkā izskanēja BPI Muzikālo vadītāju skolas eksāmena/izlaiduma koncerts "Mīlestības pieskāriens". Koncerta apmeklētājiem bija iespēja ieklausīties dažādās studentu sagatvotās kora, ansambļu un pielūgsmes dziesmās, kas ļāva piedzīvot brīdi, kad Dieva mīlestība sastop civēka sirdi. 

Ko paši studenti saka par šo koncertu un skolu?

Dace: Man ļoti patika koncerta gaišā un vasarīgā atmosfēra, kas valdīja gan vizuālajā noformējumā, gan arī mūzikā un izjūtu līmenī. Koncerta nosaukums un tēma bija "Mīlestības pieskāriens", un mani ļoti iepriecināja tas, ka klausītāji to bija sajutuši. Tādēļ droši varu teikt, ka kopīgiem spēkiem mums ir izdevies iecerētais, un vasara gan mums, gan arī klausītājiem ir iesākusies ar gaišu un skaistu notikumu. Un lai tāda tā arī turpinās!

Līga: Manuprāt, šī ir pareizā skola, kurā mācīties Dieva bērnam, kurš vēlas kalpot ar savu muzikālo dāvanu.

Miķelis: Neraugoties uz to, ka tiekamies tikai 10 reizes gadā, mēs augam - un varbūt ne tik daudz profesionālā izcilībā (jo tam nepieciešams liels praktiskais rūdījums, regulāra pieredze), cik gatavībā dzīvot pēc principa "Kungs, ja Tu tas esi, tad liec man nākt pie Tevis pa ūdens virsu" (Mateja ev. 14:28).

Inese: Reizēm mēs paši neticam sev, saviem spēkiem, saviem talantiem, tomēr psniedzējiem ir izdevies katrā no mums ko saskatīt, kā mēs varam kalpot Dievam un viņi ir centušies to mūsos pilnveidot. Tas ir tāpat kā ar puķi, kura, lai uzziedētu, ir jāaplej. Šajā koncertā jutos kā pļavā, kurā ir saplaukuši daudzi skaisti ziedi. Patiess mīlestības pieskāriens bij jūtams ikvienam ziedam, ikvienam mums. Novēlu, lai ikviens no mums spētu nest šo skaistā zieda krāšņumu, piepildītu ar mīlestību, arī tālāk kalpošanā savā draudzē.

MVS-izlaidums-2

← Citi raksti