Lielirbes baznīcas atklāšanas svētki

Ievietots: 25.04.2012 / LBDS ziņas

Šī gada Vasarsvētkos, 27. maijā plkst. 17:00, Ventspilī, Piejūras brīvdabas muzejā Riņķa ielā 2, notiks Lielirbes baptistu draudzes lūgšanu nama atklāšanas svētki. Svētkos piedalīties aicināti LBDS bīskaps Pēteris Sproģis, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un citi pašvaldības pārstāvji, arhitekti, būvnieki un, protams, visa baptistu saime, Ventspils iedzīvotāji un viesi.

Atklāšanas svētkos varēsim redzēt gandrīz simtgadīgās Lielirbes baptistu baznīcas ēku, kur tā nonākusi, kad saudzīgi, dēli pa dēlim nojaucot baznīcu, celtnieki to pārveduši un no jauna uzbūvējuši pašreizējā vietā. Tiks atklāta ekspozīcija par baptistu kustības vēsturi Ventspils novadā un Latvijā.

Protams, svētkos neiztikt bez dziesmām. Ceram dzirdēt un redzēt baptistu vīru kopkori (visu draudžu vīri ir aicināti piedalīties), dziedot dziesmas, kuras skanējušas tajā laikā, kad baznīca tika celta pirmo reizi. Iespējams kāda no dziesmām skanēs lībiešu valodā. Tiekamies Vasarsvētku pēcpusdienā Ventspilī, lai kopīgi svinētu Dieva dotu sākumu draudzei un Lielirbes baptistu baznīcas atdzimšanu!

Pēteris Tervits
LBDS Padomes loceklis un Ventspils draudzes sludinātājs

← Citi raksti