Lielie Jāņi 2017

Ievietots: 06.06.2017 / Jauniešu apvienība

Festivāls LIELIE JĀŅI 2017 notiks Užavā, nometņu centrā „Ganības” – skaistā vietā netālu no jūras. Ierašanās piektdien, 23. jūnijā, no plkst. 10:00. Festivāla noslēgums svētdien, 25. jūnijā, vēlā pēcpusdienā.

Programmā plānotas aktivitātes ne tikai pieaugušajiem - darbosies arī bērnu pilsētiņa, rokdarbu telts, ieplānots brīvais laiks (laivošana pa upi, laiks pludmalē, pastaigas gar jūras malu, festivāla kafejnīcas apmeklēšana), kā arī – tradicionālā pusdienu zupa, desiņu cepšana, brīvdabas koncerti āra kafejnīcā, sadziedāšanās pie ugunskura. Jau šobrīd Lielajos Jāņos atsaukušies piedalīties vairāki viesi. Ar koncertu festivāla dalībniekus iepriecinās grupa My Radiant U, bet par ceļošanu un piedzīvojumiem dabā stāstīs filips.lv autors Filips Baumanis.

Nokļūšana: Tiek plānots autobuss maršrutā Rīga-Užava-Rīga, pieteikšanās pasažieru sarakstā, norādot to reģistrācijas anketā.

DALĪBAS MAKSA, piesakoties un samaksājot ar pārskaitījumu līdz 15. jūnijam:

Pieaugušajiem: EUR 15

Bērniem līdz 5 gadu vecumam: bez maksas

Bērniem no 5 līdz 12 gadiem: EUR 5

Bērniem no 12 līdz 18 gadiem: EUR 10

Maksimālā dalības maksa vienai ģimenei (2 pieaugušie un viņu bērni): EUR 40

Iekļauts: zupa 2 festivāla dienās, radošo darbnīcu un lekciju materiāli, teritorijas un tajā esošo aktivitāšu (piemēram, laivu, bērnu pilsētiņas) izmantošana

NAKŠŅOŠANA (vienai personai): Mājiņās (vietu skaits ierobežots, cena – EUR 5 eiro par nakti, ģimenēm – EUR 3), Užavas skolā (EUR 2,50 eiro par nakti) vai personiskajā teltī (bezmaksas).

VAIRĀK INFORMĀCIJAS:

Reģistrācija: Marta (mob. 29384007)

Vispārīga informācija: Antra (mob. 27582406), Kārlis (mob. 26010093)

Reģistrācijas anketa (ģimenes, individuālā) pieejama mājaslapā: www.lieliejani.lv

 

 

← Citi raksti