Lielie Jāņi 2015

Ievietots: 26.05.2015 / Jauniešu apvienība

Iepazīstinām ar „Lielo Jāņu” aktivitātēm, kas būs piemērotas dažādām gaumēm – sports, radošās darbnīcas, tematiskās aktivitātes, kā arī „Lielo Jāņu” laikā darbosies kafejnīca.

Kafejnīcā būs iespēja nobaudīt gan gardu kafiju, gan atveldzēt slāpes pēc spraigas sporta spēles ar atspirdzinošu limonādi. Neizpaliks panašķēšanās ar pašceptiem un pašgatavotiem gardumiem. Tas vēl nebūt nav viss. Pie mums ciemosies arī kādi draugi, kas iepriecinās klausītāju ausis ar skaistu muzikālo pavadījumu. Būs iespēja uzspēlēt galda spēles kopā ar saviem draugiem, radiem vai citiem svētku apmeklētājiem.

Viena no Lielo Jāņu aktivitātēm ir sports.

Dalībniekiem tiks dota iespēja startēt vairākos sporta veidos,  sastādot sacensību grafikus. Sportistu aizņemtība citā sacensību disciplīnā netiks ņemta vērā. Katrā komandu sporta veidā ir jābūt komandas kapteinim. Komandai uz spēles laukumu vai starta vietu jāierodas laicīgi pirms sporta spēles sākuma. Sacensības norisināsies 23. jūnijā no plkst. 11:00 - 13:00 un 14:00 – 18:00. Fināla spēles trijās disciplīnās (futbols, volejbols un strītbols) norisināsies 24. jūnijā laika posmā no 13:00 – 14:00. Apbalvotas tiks trīs labākās komandas katrā disciplīnā un tā plānota 24. jūnijā ap plkst. 15:00.

Aicinām nekavēties un pieteikties dažādām sporta aktivitātēm jau tagad!

Katras sporta aktivitātes precīzi noteikumi un punktu vākšanas principi komandām tiks noteikti pasākuma norises dienā. Sacensības un spēles notiek pēc starptautiski atzītiem noteikumiem.

Informācija par reģistrēšanos:

Dalības maksa vienai personai ir 10 EUR, bet ģimenēm ir pieejamas atlaides. Dalības maksa vecākiem katram 10 EUR, bet bērniem līdz 5. gadu vecumam dalība bezmaksas. Bērniem no 5 – 12 gadiem 5 EUR. Bērniem no 12 gadiem dalības maksa 10 EUR. Maksimālā dalības maksa ģimenei 30 EUR.

Iespējamās naktsmītnes – personīgā telts;  izīrējamā telts (8. gultas vietas, 10 EUR par visu telti, visu uzturēšanās laiku);  mājiņa (1. gultas vieta par nakti – 5 EUR, ģimenei vienai personai par vienas nakts gultas vietu – 3 EUR);  iespēja nakšņot Užavas skolas klasēs uz grīdas ar personisko guļammaisu (vienai personai par vienu nakti 2,50 EUR).

Nevilcinies ar reģistrāciju. To vari izdarīt šeit: www.lieliejani.lv,

Ja vēlies piedalīties „Lielajos Jāņos” ne tikai kā dalībnieks, bet arī kā brīvprātīgais darbinieks, tad droši dod ziņu antra.bermaka@gmail.com.

www.facebook.com/LielieJani
www.twitter.com/LielieJani

← Citi raksti