Lielie Jāņi - no 22. līdz 24.jūnijam Kazdangas novada "Bojās"

Ievietots: 20.06.2012 / LBDS ziņas

Jau daudzus gadus Lielie Jāņi ir bijusi laba alternatīva kā kvalitatīvi un vērtīgi, visiem KOPĀ pavadīt Jāņu brīvdienas. To novērtējuši mūsu opapi, omammas, vecāki, brālēni, māsīcas, māsas, brāļi, draugi. Šī gada devīze/mudinājums – "Izglāb draugu, aizved uz Lielajiem Jāņiem" nav izvēlēts nejauši. Atvedot draugu uz šiem Jāņiem, Tu viņu vari izglābt ne tikai no muļķību izdarīšanas alkahola reibumā, bet izglābt ar vērienu, kura mērs ir mūžība.

Šī gada Jāņus iesāksim ar koncertu, kurā piedalīsies grupa Jorspeis un Lība Ēce-Kalniņa un kuri priecēs gan jaunos, gan vecos ar jaunām, gan arī senām dziesmām. No sirds iesakām nenokavēt sākumu!

Ir vērtības kuras noteikti gribam saglabāt. Vienmēr pozitīvi un iedrošinoši ir bijuši draudžu priekšnesumi. Šogad katra draudze ir aicināta sagatavot savu priekšnesumu. Gribam, lai viens otrā iededzam uguntiņu par savu draudzi, tāpēc prekšnesumus aicināts veidot tā, lai tas prezentētu tavu draudzi, atspoguļojot, kāpēc cilvēkiem būtu vērts uz to iet – muzikāli, teatrāli vai kādā citā radošā veidā.

Lielos Jāņus apmeklēs arī cilvēki, kuriem draudze ir sveša, vai kuriem ir lieli aizspriedumi pret reliģiskām organizācijām, tāpēc jo īpaši aicinām sagatavot savu draudzes precentāciju tādu, lai tā parāda dzīvesprieku, enerģiju, laipnību, kreativitāti, dažādību, Kristus mīlestību.

Citas aktivitātes Lielajos Jāņos:

LIELĀ SPĒLE - visām paaudzēm, tāpēc aicinām visus ņemt līdzi sava stila sporta tērpus
SPORTS – aizraujošas cīņas volejbola un futbola turnīros, netradicionālais sports
INTEREŠU DARBNĪCAS NAKTS SPĒLE KOMANDU SPĒLES VAKARA UGUNSKURI (Jā, vairāki. Būs interesanti!)
BĒRNU IZKLAIDE
KOPĪGI RĪTA/VAKARA PASĀKUMI
Mūsu aicinājums vismaz uz šīm dienām aizmirst par komfortu un atgriezties tajos laikos, kad visas paaudzes cēlās teltīs, kuras bija pilnas ar ūdeni (izņemot tos, kuri mācēja uzbūvēt telti:) ), tomēr ja gulēšana teltīs ir iemesls, lai tu nebrauktu, tad ierobežotā skaitā varam piedāvāt palikt Aizputē (par iespējām, cenām un lai rezervētu numuriņu – zvanīt Reinim Balodim - 28322937) Jāņu laikā uz vietas darbosies kafejnīca. Sestdien uz svētdien pusdienās zupa, kura iekļauta dalības maksā, kura saglabāta ļoti demokrātiska – 5 lati.

Lai reģistrētos LIELAJIEM JĀŅIEM, dodies uz vilande.com/lieliejani/registracija

← Citi raksti