Lieldienu Lūgšanu nakts

Ievietots: 17.04.2019 / LBDS ziņas

Starpkonfesionālais  projekts "Lūgšanu nakts" aicina visu konfesiju kristiešus organizēt savās draudzēs un mājas grupās Lieldienu lūgšanu nakti " Bet Tavs prāts, lai notiek".
No Lielās Piektdienas 19. aprīļa plkst. 21:00 līdz sev iespējamam laikam.


Pielūgsim Dievu un lūgsim par izmaiņām savās attiecībās ar Jēzu, par spēju padoties Dieva gribai, par izmainītām draudzēm un mūsu zemi Latviju. Vienotībai un informācijai lūdzam reģistrēties mājas lapā lugsanunakts.lv, vai pa tālruni 29296541. Lūgsim  visi kopā!
No 23:00 LKR būs tiešais ētrers, kura laikā tiks apzvanītas dalību apstiprinājušās lūgšanu vietas. Paralēli būs iespēja zvanīt uz radio un dalīties ar savām lūgšanām.

Garīgais redzējums šai lūgšanu naktij ir no Lūkasa evanģēlija 22. nodaļas, kur Jēzus pēdējā naktī saka saviem mācekļiem negulēt, bet būt ar Viņu nomodā. Kāpēc viņiem vajadzēja būt nomodā, un ko viņiem vajadzēja darīt? Lai to izprastu, ir jāsaprot, ko darīja Jēzus. Šajā naktī Viņš cīnījās ar savu vājumu, bailēm, vēlmi dzīvot, lai gūtu uzvaru,  paklausītu Tēvam salūztot Viņa priekšā un  lūdzot " ...tomēr ne mans, bet Tavs prāts lai notiek ." Viņš cīnījās par garīgu uzvaru savā dzīvē un par to, lai caur šo uzvaru, pasaule tiktu glābta. Kādā veidā Viņš cīnījās? Ar lūgšanu. Tas ir vienīgais ierocis, ar ko var izcīnīt šādas uzvaras. Bet ko tad vajadzēja darīt mācekļiem? Nevis vienkārši būt ar Viņu kopā, gaidot, kā tas viss beigsies, bet arī viņiem vajadzēja lūgt
Šodien, pēc 2000 gadiem, nekas nav mainījies. Kristus ar Lieldienu vēsti cīnās par cilvēku glābšanu - lai tie apstātos, aizdomātos un tiktu glābti. Un tieši tāpat, kā toreiz Lieldienās, Viņš aicina mūs, savus mācekļus būt nomodā, un lūgt par spēku paklausīt  pieņemot Viņa prātu mūsu dzīvei un mūsu kalpošanai. Lūgt par Dieva prātu mūsu draudzēs un par cilvēku glābšanu mūsu zemē Latvijā.
Tāpēc šajā naktī būsim kopā viens ar otru, būsim kopā ar Viņu un būsim kopā lūgšanā  lai uzvarētu.

Baptistu draudžu pārstāvis
Raivis Deksnis
Kontaktinformācija
22184733
 

 

← Citi raksti