"Labas Ziņas Bērniem" - abonēšana 2018. gadam

Ievietots: 09.11.2017 / Svētdienskolu apvienība

Aicinām draudzes, ģimenes, visus interesentus abonēt “Labas Ziņas Bērniem” 2018. gadam!

Jau kopš 2010. gada nogales pieejams LBDS Svētdienskolu apvienības veidotais izdevums “Labas Ziņas Bērniem”.

Sākot ar 2018. gadu tas būs 16 lappušu žurnāls, kas iznāks 6 reizes gadā. Katrā no numuriem tiks apskatīts kāds no bērnus interesējošiem jautājumiem. Izdevums tiek veidots tā, lai būtu piemērots dažāda vecuma bērniem, sniegtu iespējas kopābūšanai un diskusijām ģimenē, kā arī dotu ierosmes kalpošanas idejām svētdienskolotājiem.

Labās Ziņas jau iepriekš devušās uz tik daudzām pastkastītēm, draudžu un ģimeņu adresēm un e-pastiem – kopumā tās nonākušas pie apmēram tūkstots lasītājiem. Bet vēl ir tik daudz māju, dzīvokļu, kur tās labprāt nokļūtu!

Tādēļ aicinām –

  • abonēt “Labas Ziņas Bērniem” jūsu draudzes bērniem;
  • padalīties ar šo ziņu, pārsūtot to draugiem, informējot par individuālu abonēšanas iespēju draudzē; sekot FaceBook lapai “LBDS Svētdienskolu apvienība”, padalīties ar ierakstiem un komentēt tos, iedrošinot arī citus kļūt par “Labas Ziņas Bērniem” abonētājiem!
  • dāvināt no draudzes gada abonementus kā Ziemassvētku dāvanas kādai ģimenei, bibliotēkai (bibliotēku saraksts un adreses- http://www.viss.lv/katalogs/bibliotekas/latvija) vai skolai (skolu saraksts un adreses - https://www.mykoob.lv/?index/skolu_saraksts), dienas centram. Veicot dāvanas abonementa abonēšanu, anketā pie piezīmēm “jāieraksta "PRIEKS DĀVINĀT”. 2018. gada pirmajam numuram pievienosim kartiņu, kas visu paskaidros arī dāvanu saņēmējiem!

Abonēšanas termiņš – 15. decembris, lūgums neatlikt abonēšanu uz pēdējo brīdi!
Abonēšanas anketa šeit – www.ej.uz/LZB2018

Maksājumi veicami uz kontu:
Latvijas Baptistu draudžu savienība
Reģistrācijas Nr. 9000008576
Banka A/S Swedbank Konts LV75 HABA 0551 0257 82043
ar norādi "LZB2018 -
abonētāja vārds vai organizācijas nosaukums un eksemplāru skaits"

← Citi raksti