III Alfas konference

Ievietots: 06.10.2011 / LBDS ziņas

III Alfas konference notiks 2011. gada  5. un 6. novembrī, Rīgā. Konferenci rīko Latvijas un Šveices apvienotā komanda, lai sniegtu atbalstu visiem Alfa kursu vadītājiem, ielūkotos Alfas nākotnē un dalītos pieredzē ar draudzēm, kas vēlās uzzināt vairāk par šiem kursiem un par citām Alfas programmām. Dalībnieku reģistrācija jau ir sākusies!

Konferences programma 
Novembra pirmā nedēļas nogale Āgenskalnā, Mārupes ielā 14 aizritēs slavēšanā un pielūgsmē, svētbrīžos, aizlūgšanās, lekcijās, semināros, liecībās un kopīgās maltītēs, sniedzot un saņemot iedrošinājumu un svētības vārdus tālākai kalpošanai.

Speciālus seminārus Alfas komandām vadīs pastorātu un mazo grupu lietpratēji, laulību un ģimenes kalpošanas attīstības speciālisti, pieredzējuši slavēšanas vadītāji, pasniedzēji, kas stāstīs par darbu ar bērniem un par saiknes veidošanu ar apkārtējo sabiedrību. Paralēli notiks apmācības topošajiem Alfa kursu vadītājiem, pievēršoties Alfa kursu organizēšanai, vadīšanai un to saturam, tostarp Alfas nedēļas nogales tēmām.

Jaunas idejas kalpošanai, īpašu stiprinājumu un atbalstu sniegs Šveices delegācija – konferences komandā ir 11 cilvēki no šīs valsts, viņu vidū arī Dominiks Raiflers un Mārtins Štūsels, kas atbalstījuši un konsultējuši Alfas komandas savā zemē jau teju 15 gadus un palīdzējuši ieviest Alfa kursus Latvijas draudzēs.

Reģistrēšanās un dalības maksa
Reģistrējoties līdz 31. oktobrim, konferences dalības maksa rīdziniekiem ir Ls 12, bet Rīgas viesiem – Ls 7; ir pieejamas naktsmītnes. Cenā ietvertas visas maltītes, kafijas pauzes un izdales materiāli. Novembrī dalības maksa būs 15 Ls, tāpēc dalībnieki tiek aicināti reģistrēties laicīgi.

Pieteikšanās notiek, sūtot e-pastu uz konference@alfakurss.lv un norādot katra dalībnieka vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, draudzi un dzīvesvietu, kā arī pieteikumu bezmaksas naktsmītnei, ja tāda nepieciešama. Reģistrācija uzskatāma par paveiktu tikai pēc tam, kad samaksāta dalības maksa.

Bankas pārskaitījums
Saņēmējs: Fonds "Alfa Latvija"
Reģistrācijas Nr. 50008133411

Bankas rekvizīti: AS "Swedbank"
BIC/SWIFT: HABALV22
Konta Nr. LV04HABA0551023129789
Ar norādi: "Konferences dalības maksa, [vārds][uzvārds]"

Informācija par Alfu un par Alfas konferenci:
www.alfakurss.lv un 20216655

Latvijā Alfas konferences organizators ir fonds "Alfa Latvija". Fondu dibinājušas luterāņu, katoļu un baptistu draudzes, kas šobrīd ne vien rīko Alfa kursus, bet arī atbalsta citas baznīcas šo kursu vadīšanā un jaunu Alfas programmu ieviešanā, piemēram, organizējot Laulāto kursu tiem pāriem, kas vēlas uzlabot savas attiecības. 

Alfa kurss ir iespēja neformālā atmosfērā iepazīt kristīgo ticību iknedēļas nodarbībās, kuras visā pasaulē ir apmeklējuši vairāk kā 16 miljoni cilvēku. 

Alfas konference tiek rīkota katru otro gadu – pirmā konference Dubultos 2007. gadā pulcēja aptuveni 300 cilvēkus, un tā kļuva par ievērojamu notikumu kristīgās sabiedrības dzīvē. Nākamais pasākums, kurā piedalījās ap 80 esošo un topošu kursu vadītāju, norisinājās Rīgā 2009. gadā, kad Alfa kurss jau bija kļuvis populārs dažādu konfesiju draudzēs. 

Trešā Alfas konference notiks 5. un 6. novembrī Āgenskalna baptistu baznīcā, kas atrodas Rīgā, Mārupes ielā 14.

AlfaKonference-i

← Citi raksti