Iespēja mācīties Latvijas Bībeles Centrā

Ievietots: 23.08.2016 / LBDS ziņas

Dievs mums ir atklājies Savā Vārdā. Tajā mēs iepazīstam Viņu, Viņa raksturu un būtību.

Vai vēlies padziļināt savas zināšanas Dieva Vārdā, lai varētu labāk to saprast un kalpotu saviem līdzcilvēkiem draudzē un ārpus tās Dievam par godu? Tad pievienojies Latvijas Bībeles Centra studentu pulkam jau šajā mācību gadā!

LBC piedāvā sekojošas mācību programmas:

  • Sertifikāts “Teoloģija un kalpošana”;
  • Diploms “Teoloģija un vadība” vai “Kristīgā izglītība”;
  • Bakalaurs “Teoloģijā un Vadībā”.

Jaunā mācību gada atklāšana būs piektdien, 9. septembrī plkst. 18:00, LBC telpās Rīgā, Āgenskalnā, Mārupes ielā 16.
Mācības Latvijas Bībeles Centrā notiek Rīgā (Āgenskalnā, Mārupes ielā 16) un mūsu filiālēs Jelgavā un Jēkabpilī (vieta tiks precizēta) vienu nedēļu mēnesī no ceturtdienas līdz sestdienai (darba dienu vakaros no plkst. 18:00 – 21:00, sestdien – visu dienu). Ir iespēja mācīties arī tālmācībā.

Tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV, Austrālijas un Latvijas.

Latvijas Bībeles Centrā mācās cilvēki ar dažādu dzīves gājumu, pieredzi un arodu. Tie ir skolotāji, pasniedzēji, kapelāni, mācītāji, svētdienskolas skolotāji, juristi, arhitekti un citi kristieši, kas vēlas padziļināt savas zināšanas un izpratni Bībeles patiesībās.

Norvēģijas Teoloģijas un Vadības skola sadarbībā ar Latvijas Bībeles Centru piedāvā arī bakalaura programmu “Teoloģijā un Vadībā”. Bakalaura grāds ir akreditēts. Mācības bakalaura programmā notiek angļu valodā tālmācības formātā.

LBC ir viena no lielākajām starpkonfesionālajām neformālās izglītības iestādēm Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darbības pieredzi. Tās mērķis ir apmācīt draudžu vadītājus un locekļus kalpošanai, praktiski pielietojot Dieva Vārdu un mācot kalpošanas prasmes. LBC ir lielāko Latvijas konfesiju atzīta mācību iestāde.

Vairāk informācijas:
E-pasts: lbc@bible.lv
Mājas lapa: www.bible.lv
Tālr. +371 27014222

← Citi raksti