Ielūgums uz Jauniešu vadības konferenci

Ievietots: 03.09.2012 / Jauniešu apvienība

Cien. mācītāji, draudzes priekšnieki, jauniešu vadītāji!

Ceru, ka vasara ir pagājusi lieliski – ar atpūtu vai, gluži pretēji, ar smagu darbu Dieva valstības darbā. Ticu, ka Dievs ir darbojies un lietojis jūs ikvienu lietā, uz ko aicinājis, un vietā, kur ielicis.

Šajā nedēļā lasīju CBMC International iknedēļas „Manna” par kādu sievieti, kas sasniegusi Everesta virsotni. Iespējams, kādi no jums ir dzirdējuši vai lasījuši par viņu. Viņas vārds ir Elisone Levīna. Preses konferencē viņa paskaidroja, ka cilvēka ķermenis nespēj sadzīvot ar ekstremālo augstumu un atmosfēras apstākļiem Everestā bez mēnešiem ilgas iepriekšējas sagatavošanās. Alpīnisti nevar vienkārši paķert savu ekipējumu un sākt kāpt. Ir nepieciešams liels ieguldījums, lai sagatavotu ķermeni gaidāmajiem apstākļiem. Sākumā nedēļām ilgi notiek kāpšana tikai līdz kalna pirmajam līmenim, pēc tam atgriešanās atpakaļ bāzes nometnē. Tad alpīnisti kāpj līdz nākamajam līmenim un pēc tā sasniegšanas atgriežas atkal lejā. Process atkārtojas, līdz ķermenis pilnībā aklimatizējas un ir gatavs kāpienam līdz pasaules augstākā kalna virsotnei.

Mūsu dzīve ir pielīdzināma šādai kalnā kāpšanai, un šis princips ir piemērojams arī mūsu kalpošanā. Ir nepieciešams laiks, lai sasniegtu kādu līmeni, un pēc tam ir jāatgriežas bāzes punktā. Es pat gribētu teikt, ka man vasara ir laiks, kad esmu ceļā uz kāda noteikta līmeņa sasniegšanu, un, kad tā beidzas, ir jāatgriežas bāzē, lai sakopotu spēkus nākamā līmeņa sasniegšanai, virzoties pretī virsotnei.

Arī LBDS kopīgi ir jāvirzās uz Virsotni. Raugoties nākotnē, liels izaicinājums ir Jaunatnes apvienības atjaunošana. Saprotu, ka tas nav izdarāms bez Svētā Gara vadības un cilvēkiem, kas vēlas atsaukties aicinājumam. Kā jau LBDS kongresā bīskaps Pēteris Sproģis uzsvēra, viena no prioritātēm ir jaunieši. Lai labāk kopīgi šo darbu veiktu, Jaunatnes apvienība organizē Jauniešu vadības konferenci, kurā ir aicināti piedalīties jauniešu vadītāji ar iesaistītu personu jauniešu kalpošanā. Vai, savukārt, mācītāji, vai draudzes priekšnieki, ja Jūsu draudzē nav jauniešu kalpošanas.

Konferencē runāsim par LBDS kongresā izvirzītajām pamatvērtībām (lektors – Mārtiņš Balodis). Domāsim arī par lietām, ko draudzes gribētu sagaidīt no Jaunatnes apvienības. Tādēļ padomājiet par ierosinājumiem.

Konference notiks šā gada 6. oktobrī Lāčplēša ielā 37, Rīgā, kas sāksies plkst. 9.00 ar reģistrēšanos un ilgs līdz 17:00. Lūdzu, piesakieties līdz šā gada 30. septembrim, izmantojot tālāk norādīto reģistrēšanās saiti internetā. Konferences laikā tiks vākts ziedojums Jaunatnes apvienības darbam. Tāpat arī savāksim ziedojumu Jaunatnes apvienības darba vajadzībām.

Kontaktinformācija: kvasule@jvlatvia.lv, gjurmalis@jvlatvia.lv, tālr.: 29193966, 22119593

Ar cieņu,
Gatis Jūrmalis,
Jaunatnes apvienības vadītājs

← Citi raksti