Gudrais meklē zināšanas - nāc mācīties uz Latvijas Bībeles Centru!

Ievietots: 21.08.2019 / LBDS ziņas

Dievs mums ir atklājies Savā Vārdā. Tajā mēs iepazīstam Viņu, Viņa raksturu un būtību, kā arī to ko Viņš sagaida no mums. Ja vēlies padziļināt savas zināšanas Dieva Vārdā, lai varētu labāk to saprast un kalpotu saviem līdzcilvēkiem draudzē un ārpus tās Dievam par godu, tad pievienojies Latvijas Bībeles Centra studentu pulkam jau šajā mācību gadā!

Šī gada septembrī mācības sāksies programmā “Teoloģija un kalpošana” un jaunajā programmā “Kristietība, darbs un sabiedrība”. Mācību gada atklāšana būs piektdien, 6.septembrī plkst. 18:00, Rīgā, Krāslavas ielā 27, Pestīšanas Tempļa dievnama pagalmā (netālu no Abrenes ielas autobusu galapunkta).

Mācības programmā “Teoloģija un kalpošana” notiek vienu vai divas sestdienas (visu dienu; atkarībā no priekšmeta) un divus darba dienu vakarus (no plkst. 18:00 – 21:00). Ir iespēja mācīties arī tālmācībā individuāli vai studiju grupās, izveidojot studiju grupu (2 un vairāk cilvēku). Šobrīd ir aktīva studiju grupa Liepājā, kurai arī iespējams pievienoties. Vairāk par tālmācību un studiju grupām var uzzināt, sazinoties ar LBC tālmācības nodaļu (andrejs@bible.lv vai mob.tel. 28227684)

Savukārt programmā “Kristietība, darbs un sabiedrība” mācības noritēs semināru veidā un notiks aptuveni ik pēc diviem mēnešiem. Pēc katra semināra tā dalībnieki ik mēnesi tiksies studiju un atbalsta grupās. Visām lekcijām tiek nodrošināts tulkojums latviešu un krievu valodās. Pasniedzēji ir kvalificēti savas jomas pazinēji no dažādām valstīm, tostarp Lielbritānijas, ASV, Austrālijas un Latvijas.

Norvēģijas Teoloģijas un Vadības skola sadarbībā ar Latvijas Bībeles Centru piedāvā arī bakalaura programmu “Teoloģija un Vadība”. Bakalaura grāds ir akreditēts. Mācības bakalaura programmā notiek angļu valodā tālmācības formātā.

Video ar aicinājumu jaunajam mācību gadam varat noskatīties šeit:

LBC ir viena no lielākajām starpkonfesionālajām neformālās izglītības iestādēm Latvijā ar 25 gadu darbības pieredzi. Tā mērķis ir apmācīt draudžu vadītājus un locekļus kalpošanai, praktiski pielietojot Dieva Vārdu un mācot kalpošanas prasmes. LBC ir lielāko Latvijas konfesiju atzīta mācību iestāde.

Vairāk informācijas:
E-pasts: lbc@bible.lv
Mājas lapa: www.bible.lv
Tālr. +371 27014222
 

← Citi raksti