Global Leadership Summit videokonference Rīgā, 7. – 8. novembrī

Ievietots: 20.10.2014 / LBDS ziņas

GLS konference Latvijā notiek jau ceturto gadu – un katru gadu no jauna tās dalībnieki apliecina, cik nozīmīgs viņu dzīvēs ir bijis konferencē dzirdētais. Draudžu vadītāji kļūst mērķtiecīgāki savā kalpošanā, mācītāji iegūst jaunu motivāciju sludināšanai, uzņēmumu un organizāciju vadītāji arvien vairāk apzinās savu atbildību gan Dieva, gan apkārtējās sabiedrības priekšā. Atsauksmes pat liecina, ka daudziem konference ir palīdzējusi uzņemties atbildību gan par savu ģimeni, gan par savu personisko izaugsmi.

GLS konferences šogad notiek jau vairāk kā 100 valstīs pasaulē, un starptautiskā GLS kustība šogad svin savu 20. jubileju. Tādēļ vēlamies uz 2014. gada konferenci aicināt pēc iespējas plašāku Latvijas baznīcu un draudžu pārstāvju loku. Būsim pateicīgi, ja informāciju par GLS un uzaicinājumu piedalīties nosūtīsiet Jūsu draudzes kalpošanas vadītājiem un draudzes locekļiem. Piedalīšanās GLS ir ieguvums ikvienai draudzei - to var apliecināt draudzes, kas savas komandas arvien lielākā skaitā sūta uz konferenci katru gadu.

GLS dibinātājs Bils Haibelss ir sacījis, ka vienīgā cerība šai pasaulei ir vietējā draudze, ja tā darbojas pareizi, saskaņā ar Dieva doto misiju draudzei. Ja tas tā patiešām ir – tad cik gan svarīgi ir to apzināties pašām draudzēm. Lai kopā ar Kristu mums ikvienam izdodas pildīt mūsu misiju šajā pasaulē!

Sirsnībā - Pēteris Sproģis

Vairāk par GLS: www.glslatvija.lv

GLS-2014-uzsauc-macitajam

← Citi raksti