Gadskārtējā dziesmu diena 1. maijā

Ievietots: 05.04.2013 / Svētdienskolu apvienība

Piecpadsmit gadu laikā bērns izaug no vecāku mīļākās šūpuļdziesmas līdz paša izvēlei par mīļāko grupu, superīgāko dziesmu un iecienītāko mūzikas stilu. Piecpadsmit gadu laikā nomainās prezidenti, bīskapi, skolotāji, diriģenti. Bet Dievs ir tas pats – varens, mīlošs, godīgs un godājams, apbrīnojams un ne ar vienu nesalīdzināms.

Jau piecpadsmit gadus bērni no Latvijas baptistu draudzēm, misijas stacijām un skolām vienu dienu gadā satiekas, lai savu prieku par Dievu, pateicības un lūgšanas izteiktu dziesmās. Arī šogad bērni un viņu ģimenes aicinātas uz Dziesmu dienu, kas notiks 1. maijā Rīgā, Pestīšanas Templī, Lāčplēša ielā 117.

Daudzas lietas piecpadsmit gadu laikā mainījušās. Bet Jēzus saka to pašu, ko sacīja pirms divtūkstoš gadiem un arī pirms piecpadsmit gadiem:  „Nāciet man līdzi!” Lai, jau gatavojoties Dziesmu dienai, piedzīvojam to, ka bērni izvēlas un apliecina: „Es iešu līdzi!”, un, satiekoties Dziesmu dienā, varam ne vien ar muti dziedāt, bet arī ar sirdi apliecināt: „Mēs iesim līdzi!”

Dziesmu dienas programma:
10:30 – dalībnieku ierašanās
11:00 – bērniem kopmēģinājums, vecākiem un skolotājiem - iespēja paviesoties Dziesmu dienas kafejnīcā, kā arī piedalīties Vecāku lūgšanu grupu prezentācijā.
13:00 – pusdienas, aktīvā atpūta un radošais stāsts
15:00 – koncerts „Mēs iesim līdzi”

Svētdienskolām, kuru bērni piedalās svētku programmā, jāpiesakās līdz 15. aprīlim, rakstot sa@lbds.lv vai zvanot 29759709, 29110770

Atslēgvārdi

Dziesmu diena
← Citi raksti