ENTRUST aicina jaunas dalībnieces uz kursu "Mācoties caur attiecībām"

Ievietots: 05.06.2017 / Sieviešu kalpošana

Māceklība sievietēm. Meklējot gudru sirdi.

 

Jau ceturto gadu LBDS Sieviešu kalpošanas apvienība organizē mācību semināru ar misijas ENTRUST piedāvāto četru kursu programmu. Tā ietver māceklības principus, lai sieviete pati iesakņotos Kristū un varētu kalpot citām sievietēm individuāli, kā arī prasmi vadīt mazo grupu. 2017. gada rudenī iepriekšējo gadu dalībnieces mācīsies kursu „Meklējot gudru sirdi” (Developing a Discerning Heart).

Aicinām jaunas dalībnieces, uz kursu Mācoties caur attiecībām ( Facilitator Relational Learning). Aicinātas sievietes, kuras pašas aug un nobriest Kristū un kurām sirdī deg vēlēšanās palīdzēt citiem, gatavība dot tālāk – pavairošanas princips. Vēlams ir 2-3 sievietes no vienas draudzes/apkārtnes. Gatavība vadīt mazās grupas (2-6 sievietes) savās draudzēs, savā pilsētā. Vēlams, ka mācītājs rekomendē, dod savu svētību sievietēm. Dalībnieču skaits ir ierobežots. Mācības notiek angļu valodā.

Mācības notiks Rīgā divās nedēļu nogalēs:
13.-15. un 20.-22. oktobris ( piektdien, sestdien, svētdien no 8.30 -18.30, 6 pilnas dienas).

Mācības organizētas semināra veidā – iepriekš individuāli jāapgūst materiāls līdz septembra beigām. Viens latviski -  “Staigājot ar Kristu” 4.-7. nod., materiāls pieejams Rīgā, otrs angliski - “Facilitator Relational Learning” studēt un izpildīt visas 8 nodaļas, materiāls angliski nopērkams pēc reģistrēšanās. 

Pieteikšanās līdz 15. jūnijam: Sieviešu kalpošanas apvienībā
e-pasts: ska@lbds.lv vai livija.latvia@gmail.com; tel.29454540
Informācija par šo misiju: www.entrust4.org 

← Citi raksti