ENTRUST māceklība sievietēm veido jaunu apmācību grupu

Ievietots: 15.06.2016 / Sieviešu kalpošana

MĀCEKLĪBA SIEVIETĒM. SIEVIETE KALPO SIEVIETEI.


Jau trešo gadu LBDS Sieviešu kalpošanas apvienība organizē apmācību semināru ar misijas ENTRUST piedāvāto liela apjoma programmu. Tā ietver māceklības principus, lai sieviete pati iesakņotos Kristū un varētu kalpot citām sievietēm individuāli, kā arī prasmi vadīt mazo grupu. Iepriekšējo gadu grupas mācīsies tālāk nākamo kursu. 

Aicinām jaunas dalībnieces, kuras pašas aug un nobriest Kristū un kurām ir sirdī vēlēšanās palīdzēt citiem. Nepaturēt sev visu, bet gatavība dot tālāk – pavairošanas princips. Vēlams ir 2-3 sievietes no vienas draudzes/apkārtnes. Gatavība vadīt mazās grupas (2-6 sievietes) savās draudzēs, savā pilsētā. Vēlams, ka mācītājs rekomendē jeb dod savu svētību sievietēm. 

Mācības notiks divās nedēļu nogalēs:

14.-16. un 21.-23. oktobris (6 pilnas dienas no 8.30 -18.30).

Mācības organizētas semināra veidā – iepriekš individuāli jāapgūst materiāls līdz septembra beigām. Viens latviski -  “Staigājot ar Kristu” 4.-7. nod., materiāls pieejams Rīgā, otrs angliski - “Veicot mācīšanās procesu caur attiecībām” (Facilitator Relational Learning) studēt un izpildīt visas 8 nodaļas, materiāls angliski būs nopērkams, kad būsiet reģistrējušās. 

Pieteikšanās līdz 15 jūnijam: Sieviešu kalpošanas apvienībā, zvanot 20390979, 26352823 vai
e- pasts: livija.latvia@gmail.com; marta.kalpo@lbds.lv 

Informācija par šo misiju: www.entrust4.org/about/our-ministries/wwmt 


Ieskats 2015.gada mācībās


← Citi raksti