Dziesmu svētku dalībnieku reģistrācijas anketa

Ievietots: 11.05.2015 / LBDS ziņas

Dalībnieku reģistrācijas anketa:

http://www.cesudraudze.lv/dziesmu-svetki.html

DZIESMA LATVIJAS DVĒSELEI

Latvijas Baptistu draudžu savienības VIII Dziesmu svētki

2015. gada 13. –19. jūlijs

Mūsu Dziesmu svētki jau pavisam tuvā nākotnē pieskandinās Cēsu Pils parka estrādi, un ceram, ka jau gatavojaties šim notikumam. Cēsis atrodas aptuveni 90 kilometru attālumā no Rīgas – pašā Vidzemes sirdī.

Mēs nevaram nedziedāt! Lai arī Latvijas baptistu draudžu vēsturē kora mūzikas saknes meklējamas tālajā 19. gadsimta otrajā pusē, tā nav dziesma mūsu vēsturei vai šodienai. Mūsu dziesmu pamatā ir gaviles Glābējam Jēzum Kristum, un mēs vēlamies izdziedāt glābšanas vēsti.

Ikviens ir aicināts pievienoties Dziesmu svētkiem kā dalībnieks, kā brīvprātīgais vai kā apmeklētājs. Atgādināsim, ka no 17. –19. jūlijam norisināsies Dziesmu svētku lielie pasākumi, bet no 13.16. jūlijam notiks nometne bērniem un jauniešiem „Būsim kopā”, BPI DRAFTS un mākslinieku plenērs “IMAGINATIONS”, būs arī atsevišķi koncerti un pasākumi. Dziesmu svētku programmu varat aplūkot www.cesudraudze.lv, www.lbds.lv

Naktsmājas

Dziesmu svētku laikā nodrošinātas vairākas nakšņošanas iespējas par cenu no 2 līdz 7 EUR. Naktsmājas par 2 EUR būs pieejamas Cēsu izglītības iestādēs gulēšanai uz matračiem. Naktsmājas par 7EUR būs pieejamas Priekuļu tehnikuma Dienesta viesnīcā gulēšanai gultās. Līdzi jāņem gultasveļa.

Ir iespējas rezervēt vietu arī viesnīcās. Pieteikšanās un tuvāka informācija, zvanot 26315231.

Ēdināšana

Ir iespēja pieteikties centralizētai ēdināšanai. Vienas ēdienreizes (pusdienas vai vakariņas) cena 3 EUR. Maltīti termotraukos varēs saņemt ēdiena izdales vai centralizēto naktsmītņu vietās. Ja nepieciešams, tiks piegādātas arī brokastis.

Protams, Cēsu pilsētā ir vairākas iecienītas sabiedriskās ēdināšanas iestādes, kā arī pārtikas veikali.

Īpaši jautājumi

Piesakoties lūdzam neaizmirst norādīt īpašu informāciju, kuru Dziesmu svētku organizatoriem, jūsuprāt, būtu jāzina attiecībā uz jūsu diētas vai veselības jautājumiem.

Maksājumi un ziedojumi

Maksājumus par naktsmājām un ēdināšanas pakalpojumiem esat aicināti ieskaitīt Cēsu baptistu draudzes kontā līdz 1. jūlijam, norādot maksājuma mērķi.

Reliģiskā organizācija „Cēsu baptistu draudze”

reģistrācijas Nr. 99500001456

A/S Swedbank konts: LV30HABA0551024766196

Esam pateicīgi Cēsu novada domei un Cēsu Tūrisma un kultūras centram par atbalstu. Pateicoties tam, varēs notikt bezmaksas pasākumi Cēsu pils parkā un citur pilsētvidē. Tomēr, lai nosegtu Dziesmu svētku izmaksas (no tām lielāko daļu veido apskaņošanas izmaksas), ir nepieciešams arī ziedotāju atbalsts. Jau iepriekš pateicamies visiem par sniegto palīdzību.

Atcerēsimies, ka Dziesma Latvijas dvēselei ir dziesma par Jēzu Kristu, kurš atdevis Savu dzīvību arī par katru Latvijas iedzīvotāju. Ar Dziesmu par Kristu aicināsim ikvienu tās klausītāju pie personiskām un atjaunotām attiecībām ar Glābēju!

Uz tikšanos Cēsīs!

Oļegs Jermolājevs

Cēsu draudzes mācītājs

*LBDS VIII Dziesmu svētkus organizē LBDS Muzikālās kalpošanas apvienība un Cēsu baptistu draudze.

 

 

 

 

← Citi raksti