Dvēseles dziedināšanas dienas

Ievietots: 25.10.2013 / LBDS ziņas

No 1. līdz 3. novembrim jau otro reizi Rīgā norisināsies Dvēseles dziedināšans dienas, kur vienuviet varēs uzklausīt Latvijas lielāko konfesiju pārstāvjus, priesterus, mācītājus, teologus, atbalsta grupas, psihoterapeitus un kopienu pārstāvjus. Pasākumu organizē mācītājs, pastorālterapeits Kaspars Bērziņš sadarbībā ar DOMINUS kopienu.

Lekcijās un semināros, ko vadīs vairāk nekā 20 pašmāju un citu valstu lektoru, piedalīties aicināts ikviens, kurš interesējas par kristīgo padomdošanu, psihoterapiju, atbalsta grupām un dažādiem garīgajiem vingrinājumiem, lai veidotu labas attiecības ar sevi, cilvēkiem un Dievu.

Kā uzsver Kaspars Bērziņš, šis ir starpkonfesionāls, ekumēnisks pasākums, kurā aicināti piedalīties ne tikai kristīgo draudžu locekļi, bet ikviens, kurš meklē garīgu atbalstu vai interesējas par teoloģiju un psiholoģiju.

Lekcijas, semināri, garīgie vingrinājumi, mazās grupas, personiskas sarunas, aizlūgšanas, teoloģijas un psiholoģijas sastapšanās, pieredzes stāsti, laulību kursi, grāmatu galdi un pielūgsme - Dvēseles dziedināšanas dienu programma galvenokārt veidota pašu dalībnieku garīgajai izaugsmei un dvēseļu dziedināšanai, bet būs arī īpaši semināri tiem, kas vēlas kļūt par kristīgajiem padomdevējiem vai izveidot atbalsta programmu savā draudzē.

← Citi raksti