„Cerību planētas” ceļojums

Ievietots: 11.09.2015 / LBDS ziņas

Nometnē piedalījās 52 bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, 30 „sargeņģeļi” (mūsu draudžu jaunieši), 20 māmiņas, 3 mācītāji (Oļegs Jermolājevs, Uģis Pallo, Laimnesis Pauliņš) un 19 sieviešu kalpošanas darbinieces un svētdienskolotāji.

Nodarbībās bērni mācījās par Dievu, kurš radījis šo pasauli un mūs ielicis šeit dzīvot katru savā laikā un vietā. Runājām arī par to, kādas pēdas mēs atstājam aiz sevis gan fiziski, gan garīgi. Nedēļas laikā piedzīvojām daudz emocionālu brīžu – kopā ar dabas draugu Māri Olti bērni gatavoja makšķeres un izbaudīja makšķerēšanas priekus, briežu dārzā baroja šos staltos dzīvniekus, ekstrēmā pasākumā kopā ar baikeriem daudzi pirmo reizi vizinājās ar motociklu, skatījās smilšu kino un leļļu teātra izrādi. Bērni kopā ar animācijas filmu studijas darbiniekiem radīja trīs animācijas filmiņas, kuras varat apskatīt Ventspils draudzes mājas lapā.

Māmiņas piedalījās vecāku atbalsta grupā, kuru vadīja kapelāne Aina Briede, un divās sarunu grupās pie ārstes Skaidrītes Mežeckas un Naomijas Norris, kura kopā ar savu dēlu ar īpašām vajadzībām un meitu pie mums bija ieradusies no tālās Amerikas.

Nometne vienai personai izmaksāja 105 eiro, bet kopējās izmaksas sasniedza 13000 eiro. Nometnes dalībnieku vārdā pateicos visiem ziedotājiem – Amerikas Latviešu baptistu apvienībai, Eiropas Baptistu savienībai, Latvijas vides aizsardzības fondam! Pateicos Ventspils baptistu draudzei par ieguldījumu ikgadējās „Labo darbu dienas” organizēšanā un ikvienam ziedotājam no Latvijas draudzēm! Darbs ar ģimenēm, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, turpinās arī pēc nometnes visa gada garumā LBDS SKA projekta „Cerību planēta” ietvaros.

Pateicos visiem, kuri palīdzēja bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu māmiņām piedalīties nedēļu garā piedzīvojumu nometnē „Cerības ceļojums laikā”! Paldies darbiniekiem, ziedotājiem un aizlūdzējiem.

Elita Lapiņa
Projekta „Cerību planēta” vadītāja

← Citi raksti