"Cerības planētas" nometne Pelčos

Ievietots: 20.07.2018 / LBDS ziņas

No 2.-8. jūlijam Pelču speciālajā internātskolā notika Sieviešu kalpošanas apvienības rīkotā nometne ģimenēm, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām. Nometnē piedalījās 58 dalībnieki, tajā skaitā 38 bērni un jaunieši un 20 māmiņas, kā arī 60 darbinieku komanda, kuru vidū 45 jaunieši – “sargeņģeļi”, kas gatavošanos nometnei bija uzsākuši jau ziemā.

Viens no nometnes mērķiem ir dot māmiņām atelpu no smagās ikdienas. Katru dienu kāds viesis stāstīja par savu dzīvi, ceļu pie Dieva un kalpošanu. Pēcpusdienās māmiņas devās izbraukumā ar riteņiem, apskatīja Kuldīgu, atpūtās pirtī, piedalījās radošajās darbnīcās.

Savukārt bērni un jaunieši kopā ar saviem draugiem „sargeņģeļiem” piedalījās Bībeles nodarbībās, vēroja iluzionistu un ielu vingrotāju uzstāšanos, kopā ar Valteru Krauzi piedalījās spēlē „Es mīlu tevi, Latvija”, vadīja drift mašīnas, devās ekskursijā uz Ēdoles pili.

Vakara programmu laikā notika tikšanās ar bobslejisti ratiņkrēslā Anniju Krūmiņu, dažādu eksperimentu demostrējumi, visus priecēja vakars pie ugunskura un nakts pārgājiens.Talantu vakarā klausījāmies nometnes kora un dalībnieku individuālos priekšnesumus. Katrs rīts nometnē iesākās ar rīta lūgšanu. Dieva vadība un sargāšana bija pār visu nometni.

Esmu īpaši pateicīga garīgajiem kalpiem, kuri piedalījās - Pēterim Tervitam, Aivaram Vadonim, Mārtiņam Balodim un Atim Kaņepam. Dalībnieku vārdā pateicos ikvienam ziedotājam, gan no ALBAS, gan Latvijas, kuri deva savus līdzekļus, bez kuriem nometne nevarētu notikt.

Elita Lapiņa

Projekta “Cerību planēta” vadītāja

← Citi raksti