Būt Kristus mācekļiem

Ievietots: 08.02.2022 / LBDS ziņas

 

Māceklība ir sinonīms vārdu savienojumam “kristieša dzīve”. Mūsu mērķis un lielākā vēlme ir kļūt raksturā līdzīgākiem Jēzum un darīt to, ko darīja Jēzus, tikai savā laikā un vidē. Mēs klausāmies Dieva balsī, kas runā ar mums Rakstos, caur citiem kristiešiem un citos veidos, lai saprastu, kā dzīvot, kā domāt, kā rīkoties katru dienu. To saprotot, mēs paklausām Dievam un rīkojamies. Mēs vēlamies dzīvot tā, lai mūsu dzīve ir skaidra liecība par Evaņģēliju ikvienam un atdarināšanas cienīgs paraugs mūsu bērniem un bērnu bērniem.

Tas viss izklausās skaisti, taču nenotiek automātiski. Māceklības vide draudzēs nenotiek pati no sevis, tā ir jāveido. Turklāt tās veidošana ir ilgtermiņa process, kuru nevar apgūt vienā lekcijā, seminārā vai apmācībā. Mums ir nepieciešama gan Dieva vadība, gan brāļi un māsas Kristū – kopiena, kurā mēs varam kopīgi mācīties, praktizēties, izvērtēt savu un citu pieredzi, kā arī saņemt padomu un atbalstu.

Lai veicinātu māceklības kultūru draudzēs, BPI Stratēģiskās attīstības centrs SĀC organizē apmācības “Būt Kristus mācekļiem”. kas notiks Zoom platformā arī šī gada pavasarī: 18. martā, 8. aprīlī, 6. un 27. maijā. Komandas vismaz 2 cilvēku sastāvā ir aicinātas pieteikties līdz 1. martam šeit: ej.uz/macekliba. Vairāk informācijas var iegūt, sazinoties ar Ogres Trīsvienības draudzes mācītāju, BPI SAC komandas dalībnieku Daini Pandaru - dainis@sacentrs.lv.

Par iepriekšējās "Būt Kristus mācekļiem" apmācības pieredzi varat izlasīt izdevuma "Baptistu Vēstesis" 2022. gada februāra/marta numurā.

 

← Citi raksti