"Būsim kopā 2013" Mazsalacā

Ievietots: 07.09.2013 / Muzikālā kalpošana

Nometnes „Būsim kopā” astotā vasaras tikšanās ir noslēgusies. Un gluži vai grūti noticēt, ka bērnu un jauniešu muzikālajai nometnei jau ir tik pieredzes bagāta vēsture! Šogad tā Mazsalacā vienkopus aicināja 52 nometnes dalībniekus un 14 brīnišķīgus, profesionālus un mūziku mīlošus vadītājus. Nedēļa starp mēģinājumiem, koncertiem, sarunām, lūgšanām, radoši un sportiskām aktivitātēm pagāja nemanot, un gribējās jautāt – varbūt paliekam vēl uz nedēļu turpat?

Pirmajā dienā mēģinājums grupās visos raisīja interesi un vēlmi ātrāk salikt visu kopā, lai ieraudzītu, kas tad būs šī gada mūzikla galvenie varoņi un kādas problēmas viņi risinās?

Un pienāca otrās dienas pēcpusdiena, kad beidzot grupu mēģinājumos apgūto apvienojām kopējā skanējumā, un divās dienās apgūtais mūzikla sākums raisīja intrigu un vēlmi ātrāk iemācīties visu. Šajā gadā nometnē iestudētais mūzikls „Atkal atrasts” stāsta par jauniešiem, kuri izmisīgi meklē sevi, savu vietu, kur dot un saņemt, kur mainīt un mainīties. Vai mēs vienmēr mākam to atrast uzreiz? Vai Tu zini, ko Jēzus darītu, ja būtu šodien, šeit mūsu ikdienā?

Šajā nometnes nedēļā daudz domājām un runājām par vēlmēm iet meklēt „īsto” dzīvi un piedzīvojumus, un par to, ka bieži šajos meklējumos gadās kļūdīties un smagi krist. Prieks, ka tomēr mums izdodas satvert to, KURŠ, dod mieru, kad tā vairs nav, KURŠ ar mīlestības spēku maina dzīvi un KURŠ skrien pretī, kad atgriežos. Lai man vienmēr ir prieks BŪT KOPĀ un slavēt Tevi, Kungs!

Dace Reizniece 29482894, sviipijs@inbox.lv

← Citi raksti