BPI Drafts vasaras nometnes 2013

Ievietots: 15.05.2013 / BPI

Mēs dzīvojam laikā, kad draudzes ir izslāpušas pēc vīriem un vadītājiem, kuri ir gatavi uzņemties atbildību par savu dzīvi, ģimeni, darbu un savu draudzi. Vīrietis savos jaunības gados ne vienmēr apzinās savu aicinājumu un lomu draudzē un sabiedrībā kopumā. Darbs ar vadītājiem, sludinātājiem un mācītājiem sākas jau pusaudžu gados, kad tiek izdarītas būtiskas izvēles un nostiprināts topošā vīrieša raksturs.

Jau 5. gadu Baltijas Pastorālais Insitūts organizē BPI DRAFTS apmācību, kas ir paredzētas jauniešiem vecumā no 14 līdz 20 gadiem. BPI DRAFTS mērķis ir palīdzēt puišiem saprast savu aicinājumu, pilnveidot raksturu un labāk sagatavoties kalpošanai. Šo mērķu sasniegšanai BPI DRAFTS izmanto visdažādākos veidus, lai nometni padara saturiski bagātu un interesantu. Mēs vēlamies, lai ikviens, kurš piedalās BPI DRAFTā apgūst ne tikai kvalitatīvas teorētiskās zināšanās, bet arī viņa raksturs tiek mainīts un iegūtas jaunas praktiskas zināšanas, ko pielietot ikdienas dzīvē un draudzē.

Mēs apzināmies, ka pilnveidot savu raksturu un apgūt visas iemaņas nav iespējams vienā vasaras nedēļā, tādēļ pēc BPI DRAFTa jauniešiem būs iespēja iesaistīties mentoringu programmā, lai visa gada garumā, esot regulārās attiecības un kontaktā ar kādu no vadītājiem būtu iespēja turpināt pilnveidot savu raksturu un prasmes.

"Mēs nemeklējam pareizos, bet aicinātos. Mēs nemeklējam ērtos, bet drosmīgos. Mēs nemeklējam pārgudros, bet atbildīgos. Mēs nemeklējam tos, kas prot tikai pasūtīt, bet grib būt sūtīti!"
 

KAM PAREDZĒTS BPI DRAFTS?
Ja Tu esi vecumā no 14 līdz 20 gadiem vai arī ja Tavā draudzē ir šī vecuma puiši, BPI DRAFTS ir laba iespēja pavadīt kvalitatīvu laiku kopā ar citiem puišiem no visas Latvijas. 2013. gada vasarā notiks 3 apmācību nometnes. Katra no apmācībām ir kā nākamais līmenis, lai puišiem palīdzētu labāk sagatavoties kalpošanai savā draudzē.

KAS VADA BPI DRAFTU?
BPI DRAFTā kā treneri jeb vecākie brāļi (kā mēs tos saucam) kalpos Baltijas Pastorālā institūta studenti un absolventi, LBDS sludinātāji un draudžu dibinātāji, daloties savā pieredzē par dzīvi Kristū un kalpošanu.

PIETEIKŠANĀS UN INFORMĀCIJA 
Lai pieteiktos uz BPI DRAFTU, ir:
1) elektroniski jāaizpilda dalībnieku REĢISTRĀCIJA
2) jāiesniedz draudzes mācītāja, sludinātāja, jaunieša vadītāja vai BPI studenta rekomendācija.

Katra jaunieša dalību BPI DRAFTĀ apstiprinās LBDS bīskaps Pēteris Sproģis un BPI DRAFTS vadītājs Kaspars Šterns, izsūtot vēstuli ar uzaicinājumu uz BPI DRAFTU.

Vairāk informācijas par BPI DRAFTU varat iegūt, zvanot: 26554780 vai rakstot uz e-pastu: kaspars.sterns@lbds.lv

Pieteikšanās līdz 20. jūnijam. Video par BPI DRAFTS nometni jūs varat noskatīties ŠEIT.

← Citi raksti