BPI drafts 2014

Ievietots: 04.06.2014 / LBDS ziņas

Šī nav kārtējā vasaras nometne, bet iespēja jauniem puišiem kļūt par drosmīgiem vīriem. Nometnes mērķis ir palīdzēt puišiem satvert un piedzīvot Evaņģēlija spēku, izdzīvot komandas darbu, pilnveidot raksturu un atklāt Dieva doto aicinājumu savā dzīvē. BPI DRAFTS nometne ir domāta tiem, kas vēlas attīstīt savu raksturu, ir gatavi atzīt savas kļūdas, ir pietiekoši pazemīgi, lai mācītos, grib attīstīt vadīšanas prasmes un ir gatavi uzņemties atbildību.

BPI DRAFTS nometnēs mēs nemācam tikai teoriju, bet ar kvalitatīvi izstrādātu programmu dodam iespēju piedzīvot mācītās vērtības praksē. Mēs piedāvāsim puišiem reālus uzdevumus ar fiziskiem un garīgiem pārbaudījumiem. Puišiem būs iespēja izaicināt sevi un izjust komandas spēku. Mēs darīsim visu, lai pēc nometnes nedēļas puiši būtu fiziski noguruši, bet garīgi un emocionāli uzlādēti.

Par BPI DRAFTS kvalitāti rūpēsies pieredzējuši vadītāji no Latvijas draudzēm.

Mēs nemeklējam tos, kas apstājas pusceļā, bet tos, kas gatavi iet līdz galam. Mēs nemeklējam tos, kas skaisti runā, bet tos, kam vārdi saskan ar darbiem. Mēs nemeklējam perfektos, bet tos, kas vēlas kļūt pilnīgāki. Mēs nemeklējam tos, kas vēlas sprintot vienatnē, bet gan tos, kas gatavi kopā pabeigt maratonu.

Esi gatavs? Tad pieņem izaicinājumu un pievienojies šīs vasaras BPI DRAFTS!

PIETEIKŠANĀS UN INFORMĀCIJA:

Lai pieteiktos uz BPI DRAFTS nometni:
1) elektroniski jāaizpilda dalībnieku anketa REĢISTRĀCIJA;
2) jāiesniedz draudzes mācītāja, sludinātāja, jaunieša vadītāja vai BPI studenta rekomendācija.

Katra jaunieša dalību apstiprinās LBDS bīskaps Pēteris Sproģis un BPI DRAFTS vadītājs Kaspars Šterns, izsūtot vēstuli ar uzaicinājumu.

Pieteikšanās līdz 15. jūnijam.

Vairāk informācijas par BPI DRAFTS varat saņemt, zvanot: +371 26554780 vai rakstot uz e-pastu: kaspars.sterns@lbds.lv

1. LĪMENIS

No 27. jūnija līdz 1. jūlijam

Lauku sēta “Ganības”, Užava (24 km no Ventspils)

BPI DRAFTS 1. līmenis ir nometne, kurā dalībnieki tiek iepazīstināti ar kristīgās dzīves un kalpošanas pamatiem. Nometnes laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: Kas ir Evaņģēlijs? Kā dzīvot Evaņģēlijā? Kā pasludināt Evaņģēliju? Kā saprast savu aicinājumu? Kā izdzīvot savu aicinājumu? Apmācību vadīs BPI studenti, mācītāji un draudžu vadītāji no dažādām Latvijas draudzēm. Lai dzirdētā vēsts nebūtu tikai teorija, dalībniekiem jābūt gataviem piedalīties dažāda mēroga fiziskajās aktivitātēs, kas ļaus labāk saprast un izdzīvot mācītās atziņas praksē.

Uz BPI DRAFTS 1. līmeni ir aicināti visi puiši, kuri pirmo reizi piedalīsies BPI DRAFTS vasaras nometnē. 
DALĪBAS MAKSA: EUR 40 (savlaicīgi piesakoties, ir pieejama stipendija)

REĢISTRĒJIES ŠEIT


2. LĪMENIS

No 21. līdz 26. jūlijam

Lauku sēta “Ganības”, Užava (24 km no Ventspils)

BPI DRAFTS 2. līmenis ir nometne, kurā piedalās tie puiši, kas jau ir piedalījušies 1. līmenī. Šī nometne sastāv no sagatavošanās posma un prakses. Pirmās divas dienas dalībnieki tiek apmācīti, sagatavoti kalpošanai, bet pēc tam 4 dienas kopā ar PAGE 2 nometnes vadītājiem dodas praksē. Esot misijā, puišiem būs iespēja pieaugt tādās prasmēs kā: komandas veidošana, evaņģelizācija, praktiska kalpošana, attiecību veidošana un komunikācija ar dažāda vecuma cilvēkiem, aizlūgšanas, spēja pieņemt lēmumus dažādās situācijās, u. c. Prakses mērķis ir dot iespēju puišiem pielietot savus talantus un piedzīvot Dieva vadību. Nometnes noslēgumā puišiem būs iespēja izvērtēt pašiem sevi un kalpošanu un izsvērt, kā apgūto pielietot savā ikdienas dzīvē.

Uz BPI DRAFTS 2. līmeni ir aicināti visi tie puiši, kuri jau ir piedalījušies 1. līmenī. 
DALĪBAS MAKSA: EUR 40 (savlaicīgi piesakoties, ir pieejama stipendija)

REĢISTRĒJIES ŠEIT


3. LĪMENIS

No 11. līdz 16. augustam

Lauku sēta “Ganības”, Užava (24 km no Ventspils)

BPI DRAFTS 3. līmenis ir augstākais no apmācību līmeņiem. Tā ir nometne, kurā tiek sagatavoti vadītāji un viņu komandas. Nometnē tiks mācīts par to, ko nozīmē vadīt komandu, kā pieņemt lēmumus dažādos apstākļos, kā uzņemties atbildību par sevi un komandu, kā virzīt komandu uz noteiktu mērķi. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar dažādiem komandas modeļiem un vadības principiem. Pirmās 2 dienas vadītāji un komandas tiks apmācītas, bet pārējās 4 dienas vadītāji ar savām komandām piedalīsies praksē, kalpojot dažādās Latvijas draudzēs. Nometnes laikā katram vadītājam būs treneris (mentors), kurš sekos līdzi vadītāja darbībai, iedrošinās, lūgs un, ja nepieciešams, sniegs padomu. Lielākais izaicinājums un iedrošinājums būs spēt uzņemties atbildību ne tikai par sevi, bet arī par savu komandu.

BPI DRAFTS 3. līmenī var piedalīties tie, kuri ir piedalījušies 2. līmenī un spēj savākt komandu (vismaz 3 cilvēki).
Savlaicīgi piesakoties, ir pieejama stipendija.

← Citi raksti