BPI DRAFTS 2011 vasaras nometnes

Ievietots: 07.06.2011 / BPI

BPI DRAFTS ir jauniešu nometnes, kas tiek organizētas ar mērķi, lai sagatavotu jaunus puišus kalpošanai – vai tā būtu mācītāja, sludinātāja, evaņģēlista, jauniešu vadītāja vai kāda cita kalpošana. Varam būt pateicīgi Dievam, ka Viņš aicina jaunus cilvēkus kalpot. Taču aicinājums kalpot ne vienmēr sākas brieduma gados. Dievs reizēm aicina cilvēkus, kuri vēl ir jauni un varbūt pat īsti līdz galam neapzinās, ko savā dzīvē vēlas sasniegt. Darbs ar vadītājiem, sludinātājiem un mācītājiem sākas jau pusaudža gados, kad tiek izdarītas būtiskas izvēles un nostiprinās topošā vīrieša raksturs.

Ja Tu esi vecumā no 14 līdz 20 gadiem vai arī ja Tavā draudzē ir šī vecuma puiši, BPI DRAFTS ir laba iespēja pieaugt un sagatavoties kalpošanai. BPI DRAFTS nometne dod ne tikai teorētiskas zināšanas par kalpošanu, bet tā piedāvā puišiem praksē piedzīvot kalpošanas spēku. 2011.gada vasarā tiek organizētas 3 nometnes. Katra no šīm nometnēm ir kā nākamais līmenis, kas palīdzēs jauniešiem labāk sagatavoties kalpošanai savā draudzē. Nometnē kā vadītāji kalpos Baltijas Pastorālā Institūta studenti, sludinātāji un draudžu dibinātāji, kam ir pieredze kalpošanā.

BPI DRAFTS 1.LĪMENIS

LAIKS: 4.-8.jūlijs 
VIETA: Lauku sēta “Ganības”, Užava, Ventspils rajons (1km no jūras)

1.līmeņa nometnē puiši tiks iepazīstināti ar kalpošanas un kristīgās dzīves pamatiem, apskatot tādas tēmas kā: Kas ir Evaņģēlijs? Kā dzīvot Evaņģēlijā? Kā pasludināt Evaņģēliju? Kā saprast savu aicinājumu? Kā izdzīvot savu aicinājumu? Nometnes lektori būs mācītāji un draudžu vadītāji no dažādām Latvijas draudzēm. Nometnē puišiem būs iespēja piedalīties dažādos uzdevumos, kas palīdzēs labāk saprast Vēsti. Nometne ir paredzēta puišiem, kuri pirmo gadu piedalīsies BPI DRAFTS nometnē.

BPI-drafts

MĒS NEMEKLĒJAM PAREIZOS, BET AICINĀTOS!
 

BPI DRAFTS 2.LĪMENIS

LAIKS: 18.-23.jūlijs
VIETA: Lauku sēta “Ganības”, Užava, Ventspils rajons (1km no jūras)

2.līmeņa nometnē puiši tiks sagatavoti praktiski izdzīvot Evaņģēliju un piedalīties misijā. Pirmās dienas notiks apmācība un gatavošanās, bet nometes otrā daļa tiks pavadīta praksē, kalpojot un evaņģelizējot dažādās Latvijas pilsētās un ciematos. Praktiskā kalpošana tiks organizēta sadarbībā ar vietējām draudzēm. BPI DRAFTS 2.līmeņa nometnē ir aicināti piedalīties visi tie puiši, kuri ir izgājuši 1.līmeņa nometni. Šajā nometnē var piedalīties arī otro gadu pēc kārtas.

BPI DRAFTS 3.LĪMENIS

LAIKS: 1.-6.augusts
VIETA: Lauku sēta “Ganības”, Užava, Ventspils rajons (1km no jūras)

3.līmenis ir nometne, kurā tiek sagatavoti vadītāji, kas tālāk vadītu komandu. Lai labāk to varētu īstenot, uz nometni ir aicinātas komandas, kuru vada kāds no BPI DRAFTS dalībniekiem. Nometnes laikā būs iespēja pieaugt izpratnē par vadību: ko nozīmē vadīt komandu? Kā pavairot jaunus vadītājus? Kādam ir jābūt vadītāja dzīves ritmam? Nometnē būs iespēja ne tikai dzirdēt lekcijas, bet arī piedalīties grupu darbā, dažādos uzdevumos. Komandas piedalīsies arī praktiskā kalpošanā. Uz nometni ir aicināti tie puiši, kuri ir izgājuši BPI DRAFTS 2.līmeni un ir gatavi braukt uz nometni ar komandu (vismaz 2 cilvēki). Komandā var būt arī meitenes.

Lai pieteiktos nometnei, ir jāaizpilda dalībnieka anketa, jābūt draudzes mācītāja, sludinātāja vai BPI studenta rekomendācijai, kas jāiesniedz kopā ar anketu. Katra jaunieša dalību apstiprinās LBDS bīskaps Pēteris Sproģis un BPI DRAFTS vadītājs Kaspars Šterns, izsūtot vēstuli ar uzaicinājumu uz nometni. Pieteikumu var sūtit uz epastu bpidrafts@lbds.lv vai pa pastu: Rīga, Lāčplēša 37, LV-1011 ar norādi “BPI DRAFTS nometnei”. Pieteikšanās līdz 26.jūnijam.

← Citi raksti