Bērnu Dziesmu diena 2015

Ievietots: 09.07.2015 / Svētdienskolu apvienība

Pavasarī, kad putni dzied kā negudri un pumpuri plaukšķēdami sprāgst vaļā, bērniem laiks doties uz Dziesmu dienu. Tā tas notika arī šogad – jau septiņpadsmito reizi 1. maijā Rīgā, Pestīšanas Templī, kad satikās bērni no visiem Latvijas novadiem, lai iepazītu, apbrīnotu, pateiktos, piedzīvotu, saņemtu un dalītos ar Dieva mīlestību.

Mūzikls „Sniega ķēniņiene”, kopkora mēģinājums, pusdienas, aizraujošs un dažiem pat grūti noticams Lienes Svokas stāstījums par piedzīvoto Bolīvijas džungļos, krāšņas izpletņspēles un koncerts „Tik ļoti” – tas viss dienas garumā lika noprasta, cik liela ir Dieva mīlestība!

Paldies Dacei Freivaldei, Lībai Ēcei un Aigaram Atvaram par iespēju Dziesmu dienā pirmatskaņot īpaši bērniem veltītās dziesmas ar Bībeles tekstu vārdiem. Paldies diriģentiem Aijai Pusaudzei, Arvīdam Keinim, Dacei Freivaldei, Jānim Ansonam, Solvitai Siksnei par bērnu kopkora virsvadību. Paldies kristīgās bērnu un jauniešu muzikālās kustības „Būsim kopā” dalībniekiem un vadītāju komandai par mūzikla izrādi un dalību noslēguma koncertā. Paldies BPI Timoteja skolas un BPI Pastorālās kalpošanas 1. kursa dalībniekiem par kalpošanu, nodrošinot Dziesmu dienas norisi! Paldies Svētdienskolu apvienības Padomes locekļiem un ikvienam, kas atbalstīja, iedrošināja, aizlūdza. Paldies, ka kopā varējām piedzīvot - Dievs TIK ĻOTI mūs mīl!

 

Atslēgvārdi

Dziesmu diena
← Citi raksti