Atveseļošanās programmas "Īsta Brīvība" nometne

Ievietots: 20.04.2018 / LBDS ziņas

Atveseļošanās programmas „Īsta brīvība” nometne Užavā

Atveseļošanās programma „Īsta brīvība” Rīgas Mateja baptistu draudzē uzsākta 2012.gadā. Šīs programmas ietvaros tiek organizētas iknedēļas atbalsta grupas cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, atkarībām, līdzatkarības, rakstura trūkumiem vai dvēseles sāpēm.

Katru otrdienu plkst. 19:00 Rīgas Mateja baptistu draudzē, Matīsa ielā 50b, notiek atbalsta grupas. Vienas tikšanās ilgums ir divas stundas. Grupas strādā atbilstoši konkrētai programmai, ievērojot vienotas vadlīnijas.

Nodarbība sākas visiem kopā lielajā grupā – slavējam Dievu, uzklausām liecību, skatāmies vienu no 25 video lekcijām. Ir brīdis sadraudzībai – tēja un maizītes. Pēc tam dodamies mazās grupās (vīriešiem un sievietēm atsevišķi) pārrunāt redzēto un dzirdēto, atbildēt uz iepriekš sagatavotiem jautājumiem. Tā mēs apzināmies savu rakstura trūkumu un atkarību patieso ietekmi, mācāmies ieviest sakārtotību kādās savas dzīves jomās.

Lai ar šo atveseļošanās programmu iepazīstinātu draudzes Latvijā, 2018.g. jūnijā organizēsim trīs dienu nometni Užavā, nometņu vietā “Ganības”.

Mēs vēlamies liecināt par Dieva darbu mūsu dzīvēs, veicināt jaunu vadītāju un dalībnieku piesaisti. „Esiet drosmīgi un dariet stipras savas sirdis jūs visi, kas cerat uz To Kungu!” (Ps.31:25)

Savu palīdzību ir piedāvājis Čaks Kellijs – mācītājs, misijas organizācijas "Bridge Builders International" līderis, amerikānis un latvietis vienlaikus.

7.-8.06.2018. notiks seminārs programmas “Īsta brīvība” patreizējiem un potenciālajiem vadītājiem. Apmācībās Bils Špehts no ASV pievērsīs uzmanību šādām tēmām – kā strādāt ar cilvēkiem un kā būt līderim.

8.-10.06.2018. notiks pasākumi interesentiem, kas vēlētos labāk izprast programmā “Īsta brīvība” notiekošo. Būs iespēja dzirdēt programmas dalībnieku liecības par to, kā saņemta dziedināšana, uzzināt vairāk par programmas 12 soļiem un vadlīnijām, kas jāievēro, noskatīties video lekciju, piedalīties mazās grupas darbā par konkrētu tēmu, kā arī noklausīties psihoterapeita un mācītāja Ulda Jumeja lekciju.

Brīvajā laikā – pastaigas gar jūru, vizināšanās ar laivu, sportošana, radošās darbnīcas, individuālas sarunas un konsultācijas, filmu skatīšanās un stāsti par svētceļojumos piedzīvoto!

Papildus informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālruni kādam no koordinatoriem: Anda 26414918, Maija 29355090, Raimonds 29512807, Aija 29212651 vai rakstot kristine.rubene@gmail.com

Nokļūšana līdz nometnes vietai - ar individuālo transportu. Ja ieradīsieties Ventspilī ar autobusu, tad varam sagaidīt un palīdzēt nokļūt līdz Užavai. Par nometņu vietu ”Ganības” informācija atrodama internetā https://www.facebook.com vai https://www.youtube.com

Izmaksas vienam dalībniekam - 15 eiro dienā. Cenā iekļauta pajumte, gultasveļa, trīsreizēja ēdināšana, lektoru piesaiste, bērnu pieskatīšana.

Ja varat maksāt nedaudz vairāk, tad tas ļaus piedalīties nometnē vēl kādam citam! Ja finanšu trūkums ir vienīgais šķērslis jūsu dalībai nometnē, dodiet ziņu un meklēsim iespējas piesaistīt ziedojumu!

Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi!

Piesakieties tūlīt, bet ne vēlāk kā līdz 20. maijam!

Aicinām veikt vismaz 15 eiro avansa maksājumu Rīgas Mateja baptistu draudzes kontā
Nr. LV66HABA000140J036467 ar norādi “Īsta brīvība”.

Atveseļošanās programmas “Īsta brīvība” koordinatori -

Anda, Aija, Asnate, Maija, Arnis un Raimonds

← Citi raksti