Atvērto durvju diena Latvijas Bībeles Centrā

Ievietots: 15.05.2013 / LBDS ziņas

Latvijas Bībeles Centrs (LBC) aicina uz atvērto durvju dienu, kas notiks šī gada18.maijā no plkst. 12:00 līdz 16:00 Rīgā, Mārupes ielā 16.

LBC ir viena no lielākajām evaņģēliskām starpkonfesionālajām mācību iestādēm Latvijā ar vairāk nekā 20 gadu darbības pieredzi. LBC mērķis ir kristīgu līderu un ikviena draudzes locekļa apmācība Bībeles patiesībās. Tajā pat laikā tiem, kas mācās LBC, tiek sniegtas kalpošanā nepieciešamās iemaņas, lai tiktu sagatavoti Dievam patīkami kalpotāji, atbalstīta misionāru kalpošanas attīstība un motivēta evaņģelizācija. Tieši šī iemesla dēļ – lai iepazīstinātu interesentus ar saviem mērķiem un programmām arī tiek organizēta atvērto durvju diena.

Šajā dienā būs iespējams ne vien piedzīvot un iegūt informāciju par Latvijas Bībeles Centru, bet būs iespēja arī izglītoties par Latvijā aktuāliem tiesību un morāles jautājumiem, klausoties nodibinājuma „Kristīgo juristu asociācija” prezentācijā.

Latvijas Bībeles Centra atvērto durvju dienā notiks:
•    Iepazīšanās ar LBC mācību programmu, darbiniekiem, lektoriem un studentiem;
•    LBC tālmācības prezentācija;
•    Marka Sandberga lekciju kursa "Apoloģētika" prezentācija "Kur ir Dievs? Kāpēc ir ļaunums, ciešanas un sātans?”
•    Nodibinājuma „Kristīgo juristu asociācija” prezentācija:
      ◦    Nodibinājuma darbības virzieni;
      ◦    Kas notiek Latvijā? (Pārskats par Latvijā aktuāliem tiesību un morāles jautājumiem – partnerattiecības, aborti, naida runa, utt.)
      ◦    Draudžu iespējas ietekmēt Latvijas sabiedrībā aktuālu lēmumu pieņemšanu;
      ◦    Parakstu vākšana dzīvības aizsardzībai un citas akcijas.

Ja jūs ir ieinteresējis kaut kas no iepriekš minētā, gaidīsim jūs 18.maijā plkst. 12:00, Mārupes ielā 16, Āgenskalnā, Rīgā.

Vairāk informācijas: 
E-pasts: lbc@bible.lv 
Tālr. +371 27014222 
Mājas lapa: www.bible.lv

← Citi raksti