Anita Zariņa (1973-2021)

Ievietots: 23.12.2021 / LBDS ziņas

 

Dziļās skumjās paziņojam, ka mūžībā devusies mūsu uzticamā un ilggadējā grāmatvede Anita Zariņa (10.07.1973.–21.12.2021.).

Anita Latvijas Baptistu draudžu savienībā strādāja kopš 2008. gada, izveidojot elektronisko grāmatvedības uzskaites sistēmu un nemitīgi to pilnveidojot, nodrošinot LBDS un BPI struktūrvienību un dažādu projektu finanšu darbību. Anita savus pienākumus veica ar milzīgu atbildības sajūtu. Strādājot komandā, varējām būt droši, ka mūsu finanses ir labi pārvaldītas.

Anita nebija tikai grāmatvede, viņa iedziļinājās katrā situācijā ar prātu un sirdi. Anita spēja uz sarežģītām situācijām paskatīties ar zināmu vieglumu, meklējot risinājumus ikvienā izaicinājumā. Anitas cīņasspars, darot savu darbu, kā arī cīnoties ar smago slimību, cēla un iedvesmoja mūs – apkārtējos.

Atvadīšanās no Anitas notiks 28. decembrī, klātesot ģimenei un tuvākajiem cilvēkiem.
Anitas vēlēšanās bija, ka viņa varētu tikt apglabāta siltā pavasarī, tāpēc ar ziediem atvadīsimies, kad viņa tiks guldīta zemes klēpī, par ko informācija tiks sniegta vēlāk.

Esam lūgšanās par Anitas ģimeni, vīru, dēliem, mammu un citiem tuviniekiem. Lai Dieva apsardzība un miers izlīst bagātīgi pār viņiem!

 

← Citi raksti