Alfas filmu sērijas un Alfas Jauniešu sērijas atklāšana

Ievietots: 13.02.2023 / LBDS ziņas

Alfas filmu sērijas un Alfas Jauniešu sērijas atklāšana notiks
sestdien, 25. februārī, Mateja baptistu draudzē Rīgā, Matīsa ielā 50B!

Alfa Latvija birojs, kas koordinē Alfa kursa un Laulāto kursa norisi Latvijā, priecīgi ziņo, ka tiks atklāta Alfas filmu sērija un Alfas Jauniešu sērija latviešu valodā. Filmu sērijas ir lielisks materiāls, kas palīdzēs rīkot Alfa kursu katram formātam un auditorijai – mājās, draudzē, skolā, cietumā, tiešsaistē vai citur. Filmas būs pieejamas lejupielādei vai atskaņošanai tiešsaistē bez maksas caur mājaslapu www.alfakurss.lv

Alfas filmu sērija ietver 16 sērijas, kurās tiek kodolīgi un saistoši pasniegtas kristīgās ticības galvenās tēmas caur Bībeles mācību, cilvēku liecībām un ekspertu intervijām. Tām nāk klāt arī divas apmācību sērijas, kā rīkot Alfa kursu. Līdzīgi Alfas Jauniešu sērija sastāv no 13 sērijām, trīs apmācību sērijām un ceļveža mazo grupu vadīšanai.

Filmu sērijas veidoja Alfas Lielbritānijas un ASV komandas. To uzņemšana ir notikusi visā pasaulē. Pēc ilga tulkošanas procesa tās nu būs pieejamas arī latviešu valodā un tiks atklātas svinīgā pasākumā Rīgā.

Pasākuma plāns 25. februārim:
11.00 - 13.00 Alfas filmu sērijas prezentācija - draudžu vadītāju uzrunas, mūzika, liecības un Alfas filmu pirmizrāde - ieskats vienā no sērijām.
13.00 - 15.00 Alfas Jauniešu sērijas prezentācija - stāsti par filmu tapšanu un mūzika, jauniešu kalpošanu vadītāju liecības, Alfas jauniešu sēriju pirmizrāde (viena no sērijām + ieskats apmācību sērijās).

Kā jau pirmizrādei pieklājas, būs popkorns, dāvanas un lieliska atmosfēra. Uz atklāšanu ir aicināts katrs, kurš vēlas iepazīties ar jaunajām filmām latviešu valodā, jo tās būs saistošs un ērts palīgs evaņģelizācijas darbā.

Ieeja brīva. Autostāvvieta pieejama Mateja baznīcas iekšpagalmā.

← Citi raksti